ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Запитати онлайн
Гинеколог: Консультація І Лікування

Гинеколог: Консультація І Лікування

Як проходить огляд у гінеколога?

Огляд гінеколога може бути первинним і повторним.

Первинний необхідний, щоб лікар міг скласти уявлення про стан вашого здоров'я і точно визначити, чи все гаразд або ж потрібні додаткові обстеження, лікування. Якщо все добре – вітаємо і чекаємо вас за рік :) А якщо не зовсім – обов'язково допоможемо!

Як зазвичай жінка уявляє собі похід до гінеколога? «Там погано, страшно, боляче. Ні, не піду, у мене нічого не болить, колись потім». Ми в «Європейському радіологічному центрі» робимо все можливе, щоб це відбувалося не так, і похід до найважливішого жіночого лікаря був спокійним і комфортним!

Отже, як проходить первинний огляд гінеколога в «Європейському»?

По-перше, вам потрібно записатися на прийом, щоб уникнути болісного очікування в черзі. У призначений час вас в ідеально чистому кабінеті чекає приємна, спокійна і ввічлива лікарка-гінеколог – досвідчений професіонал своєї справи.

Усе починається зі звичайного опитування: лікар збирає інформацію (анамнез), вибудовуючи для себе загальну картину вашого здоров'я. Після цього проводиться пальпація і огляд молочних залоз. Слід пам'ятати, що це не замінює огляд мамолога, який теж повинен проводитися один раз на рік, і його також можна пройти в нашому Центрі.

Далі лікар оглядає зовнішні статеві органи на гінекологічному кріслі, після чого проводить бімануальне дослідження органів малого таза. При бімануальному дослідженні лікар оцінює розмір, щільність, рухливість, розташування в тазі матки і придатків, наявність або відсутність додаткових утворень у малому тазу. Оцінює, чи є нависання склепінь піхви, щільність і розташування шийки матки.

 

 

 

У гінекологічному кабінеті «Європейського радіологічного центру» до стелі прикріплений великий монітор, який дає пацієнтці можливість бачити все, що робить лікар, а лікаря – наочно пояснювати. (Якщо ви не хочете дивитися, монітор можна вимкнути).

Потім проводиться огляд за допомогою дзеркал: у піхву вводять одноразове дзеркало, виводять в нього шийку матки, щоб лікар оцінив слизову піхви і шийки матки. При огляді з дзеркалами проводиться забір всіх необхідних аналізів: ПАП-тест, визначення захворювань, що передаються статевим шляхом, мікробіологічний аналіз, генотипування на вірус папіломи людини (ВПЛ). Ціни на аналізи гінекологічного кабінету >>

У «Європейському радіологічному центрі» обов'язково проводиться також кольпоскопія – огляд шийки матки і піхви в мікроскоп з 40-кратним збільшенням. Це найбільш надійний і точний метод для оцінки слизової оболонки шийки матки, без нього не завжди можна побачити пошкодження слизової.

При проведенні кольпоскопії використовуються розчини оцтової кислоти 3% і проба Шиллера водним розчином люголю. При контакті з 3% оцтовою кислотою на слизовій шийки матки відбувається скорочення м'язового шару судин, які живлять кров’ю шийку. Якщо скорочення не відбувається, то з'являється специфічна реакція ділянки ураження. Забарвлення водним розчином люголю дає можливість чітко окреслити межі ураження: епітелій шийки матки виробляє глікоген і добре забарвлюється йодом. Якщо клітини пошкоджені – вони не виробляють глікоген і, відповідно, не забарвлюються йодом.

Незайвим буде нагадати, що огляд у гінеколога слід проходити щороку. Це допоможе уникнути багатьох захворювань, виявити їх на ранніх стадіях, коли все ще можна виправити, або ж відстежити динаміку змін.

Ми в «Європейському» обстоюємо комплексний підхід до здоров'я. Тому крім огляду гінеколога і мамолога, проведення всіх потрібних аналізів, наші лікарі можуть запропонувати вам кваліфіковане лікування, контроль за його перебігом, альтернативну думку лікаря, УЗД, комп'ютерну томографію та магнітно-резонансну томографію. Все це – в стінах однієї клініки, тому ви економите час, сили, нерви та гроші.

Для вашої зручності та економії ми сформували вигідні пакетні пропозиції:

Экономпакеты «Женское здоровье»

Услуги

Базовый

Здоровье женщины

Полный осмотр

Суперпредложение

Осмотр гинеколога

V

V

V

V

Осмотр маммолога

 

V

V

V

Кольпоскопия

V

V

 

V

ПАП тест

V

V

 

V

Микрофлора

V

V

 

V

УЗИ органов малого таза

V

V

V

V

УЗИ молочной железы

 

V

V

V

УЗИ щитовидной железы

   

V

V

УЗИ сосудов шеи 

   

V

V

УЗИ сердца

   

V

V

УЗИ брюшной полости

   

V

V

УЗИ урология

   

V

V

Стоимость услуг

1620

2470

3200

4220

Стоимость пакета

1000

1600

1900

2200

Ваша экономия

620

870

1300

2020

 

Задать вопрос врачу

 
Написать отзыв

 
Записаться на прием