Про «Європейський Радіологічний Центр»

«Європейський Радіологічний Центр» – це якісна медична допомога, висококваліфіковані лікарі та дбайливе обслуговування. Ми відкрилися восени 2010 року за підтримки великої словацької компанії Propartners Holding, яка багато років запроваджує медичний бізнес у багатьох країнах Європи.

На той час ми проводили обстеження на комп'ютерному або магнітно-резонансному томографі, а наш Центр був оснащений найкращими машинами у Харкові та області. Вартість проекту перевищила 2 млн. євро.

Сьогодні ЄРЦ – це 5 медичних відділень у різних районах Харкова та численні пункти забору біологічного матеріалу в Харкові та області. Наразі ЄРЦ закриває повний комплекс діагностичних послуг, забезпечує амбулаторний прийом, профілактику та лікування різноманітних захворювань, зокрема хірургічних. Сума інвестицій у проект перевищила 6 млн. євро. Ми продовжуємо розвиватися та запускати нові послуги.

Наша головна місія – це надати повний комплекс медичних послуг найвищої якості, забезпечити точну діагностику для пацієнтів, ґрунтуючись на передових технологіях та досвіді наших медичних фахівців.

«Європейський Радіологічний Центр» складається з трьох головних підрозділів, які відповідають за профілактику, діагностику та лікування різних захворювань, зокрема онкологічних:

Водночас ці підрозділи створюють повний цикл медичної допомоги в діагностиці та лікуванні наших пацієнтів. Основним напрямом Медичного центру є профілактика, діагностика та лікування онкозахворювань на різних стадіях.

Компетентність: команда досвідчених лікарів Харкова

Ми пишаємося своєю командою висококваліфікованих лікарів. Центр приділяє особливу увагу підбору медичного персоналу. В нас працюють одні з найкращих фахівців у галузі ендокринології, неврології, онкології, кардіології та ультразвукової діагностики, які багаторазово були на стажуваннях у клініках Європи та США, регулярно беруть участь у міжнародних та українських конференціях, написали багато наукових праць на теми «Онкологія», «Судинні ураження», «Цукровий діабет 2-го типу». Лабораторний підрозділ поєднує у своїй роботі багаторічний досвід професійних лікарів-лаборантів та завзятість молодих фахівців, які швидко опановують найсучасніші технології лабораторної діагностики. Наші лікарі-радіологи є членами «Європейського товариства радіологів (ERS)».

Крім радіологічних досліджень, фахівці «Європейського Радіологічного Центру» беруть активну участь у розвитку радіології як науки. На сьогодні «Європейський Радіологічний Центр» є навчальною базою Харківської кафедри радіології НТУ ХПІ для підвищення кваліфікації лікарів-рентгенологів з усіх регіонів України. З червня 2020 року компанія сертифікована як заочна база навчання інтернів за спеціальністю «Радіологія».

На YouTube «Європейського Радіологічного Центру» у відкритому доступі викладено навчальну інформацію для радіологів та пацієнтів, а також наш соціальний освітній проект «Історія медицини в обличчях» про видатних лікарів минулого.

Широкий спектр послуг: комплексний підхід до діагностики та лікування у Харкові

Наразі «Європейський Радіологічний Центр» надає широкий спектр послуг у профілактиці серцево-судинних, неврологічних, ендокринних та онкологічних захворювань. У Центрі представлено повний комплекс діагностичних послуг: комп'ютерна та магнітно-резонансна томографія, ультразвукова та лабораторна діагностика, а також різні види ендоскопії. Особлива увага приділяється аналізу онкології: починаючи з виявлення первинного осередка захворювання, закінчуючи оцінкою поширення процесу з передачею максимально докладної інформації персональному лікарю відповідно до світових стандартів TNM і RESIST.

Досвідчені хірурги проводять усі види біопсій, а також малоінвазивні та лапароскопічні операції гінекологічних захворювань, молочних залоз, захворювань шкіри, щитоподібної залози та внутрішніх органів. Ми прагнемо надати комплексний підхід до діагностики та лікування організму, щоб наші пацієнти отримували всебічну та точну медичну допомогу.

Сучасне обладнання: технологічний прогрес для точної діагностики

В ЄРЦ велика увага приділяється профілактиці та скринінгу онкологічних захворювань на початкових етапах. За найменшої підозри на онкологію наш пацієнт одразу може пройти додаткові обстеження: біопсію, КТ, МРТ та здачу аналізів. У наших медичних центрах у Харкові встановлені найсучасніші та найтехнологічніші томографи:

  • магнітно-резонансний томограф Magnetom AERA 1,5 Tл;

  • комп'ютерний томограф Somatom Edge 384 зрізи.

Ми надаємо програми комплексного обстеження організму (Check Up) у Харкові для жінок та чоловіків, які включають повну діагностику здоров'я та консультацію лікаря, а за необхідності – спостереження та лікування в гінеколога, мамолога, кардіолога, ендокринолога, невропатолога та інших фахівців. Багато досліджень, які проводяться в «Європейському Радіологічному Центрі», є унікальними:

Наша додаткова перевага в тому, що ми працюємо в тісному партнерстві з лікарем пацієнта і завжди готові обговорювати з ним результати обстежень. Також кожен пацієнт може отримати усну консультацію лікаря щодо призначеного діагностичного дослідження або його результатів. Популярна послуга нашого приватного медичного центру – надання «альтернативної думки», коли наші професіонали аналізують усі дані досліджень пацієнта.

Комфорт і турбота

Ми цінуємо комфорт та благополуччя наших пацієнтів. Політика центру протягом усього часу залишалася незмінною: ми завжди приділяли велику увагу якості обладнання, професіоналізму, безперервному навчанню команди і точно дотримувалися найсучасніших міжнародних протоколів та стандартів. Саме тому до нас звертаються з найскладнішими випадками. У нашому приватному медичному центрі в Харкові завжди приділяється велика увага комфорту та зручності пацієнтів:

  • продумане планування приміщення дає можливість без будь-яких труднощів перевезти пацієнта з одного апарата на інший у разі виникнення такої необхідності;

  • транспортування фельдшерською бригадою до клініки та назад для пацієнтів, які не можуть пересуватися самостійно;

  • високі стандарти гігієни та стерилізації;

  • зручне розташування центрів у різних районах міста;

  • Центр оснащений просторою дитячою кімнатою з безліччю ігор та дитячим сухим басейном для комфорту наших найменших пацієнтів;

  • вся інформація про процес сканування зберігається в архіві Центру, що дуже зручно при втраті результатів або необхідності відстеження динаміки перебігу хвороби та ефективності лікування;

  • Центр оснащений сучасними санвузлами, які обладнані для зручності користування людьми з обмеженими фізичними можливостями.

Наша доброзичлива та професійна команда також забезпечує індивідуальний підхід до кожного пацієнта, враховуючи їхні унікальні потреби та забезпечуючи високий рівень турботи та уваги. Ми намагаємося допомогти у вирішенні проблем будь-якої складності кожному, хто до нас звернувся.

Адже ми справді дбаємо про вас!

ERC карта відділень Харків

Як нас знайти

Всі контакти >>
Відгук
Відгук
Рейтинг
Тип відгуку
Задати питання
Кому питання
Питання
Запис онлайн
Виберіть послугу
Додатковий коментар
ERC Logo
Укр | Рус