Logo

НСЗУ в Харкові

Програма медичних гарантій Національної служби здоров’я України (НСЗУ) є комплексом заходів, спрямованих на забезпечення якісного медичного обслуговування громадян.

Що таке програма НСЗУ?

Відповідно до Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» та «Порядку реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення в 2023 році», затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2022 № 1464. Керуючись умовами договорів про медичне обслуговування за програмою медичних гарантій, укладених з Національною службою здоров'я України, з метою покращення доступності послуг для пацієнтів, покращення їх якості та своєчасності надання, підвищення рівня медичного обслуговування за програмою медичних гарантій ТОВ «Продіагностик Центр» уклало договір з Національною службою здоров'я України (НСЗУ) на користь пацієнтів .

Що дає контракт з НСЗУ?

За контрактом з НСЗУ наш Медичний центр надає обслуговування за такими пакетами:

Як потрапити до програми медичних гарантій НСЗУ?

Для того, щоб потрапити до програми медичних гарантій НСЗУ, потрібно:

  1. Оформити медичну декларацію з лікарем первинної ланки. Це можна зробити або на прийомі в лікаря первинної ланки, або дистанційно. НСЗУ декларації є ключовим елементом взаємодії між лікарями та пацієнтами.
  2. Для дистанційного оформлення медичної декларації необхідно подати заявку на номер 099 915 10 40 або заповнити форму на сайті. Лікарі, які підписали договір з НСЗУ, готові запропонувати свої послуги на вигідних умовах.
  3. Отримати в лікаря первинної ланки електронне направлення на необхідне обстеження, створене в електронній системі охорони здоров’я (ЕСОЗ). При цьому на ваш телефон буде надіслано смс-повідомлення з номером електронного направлення та/або лікар може надати вам друковану копію з роздрукованим штрих-кодом.
  4. Записатися на обстеження через кол-центр ЄРЦ можна за телефоном 099 915 10 40.
  5. Пакети НСЗУ включають різноманітні види медичних послуг, доступ до яких відкривається після підписання медичної декларації.
  6. Під час звернення назвіть номер електронного направлення або покажіть друковану копію.

Положення про НСЗУ та його вимоги у 2023 році регулюються вищезгаданими законами та постановами, а також додатковими документами, які можна знайти на офіційному сайті НСЗУ чи НСЗУ академії. НСЗУ-пакет медичних послуг 2023 – це великий список медичних послуг, доступних громадянам у рамках програми медичних гарантій. НСЗУ це шанс для кожного громадянина отримати якісне медичне обслуговування відповідно до встановлених стандартів та норм.

Відгук
Відгук
Рейтинг
Тип відгуку
Задати питання
Кому питання
Питання
Запис онлайн
Виберіть послугу
Додатковий коментар