Logo

Пластична та реконструктивна хірургія

У відділенні реконструктивної та пластичної хірургії роблять операції для корекції зовнішнього вигляду (зміни форми, розміру, контурів) тіла. Отримати консультацію пластичного хірурга та зробити операцію в Харкові можна в «Європейському Радіологічному Центрі».

Хто такий пластичний реконструктивний хірург

Пластичний реконструктивний хірург – це лікар, який спеціалізується на операціях, спрямованих на відновлення чи покращення функціональності та зовнішнього вигляду тіла. У центрі пластичної хірургії лікарі коригують фізичні дефекти, ушкодження та патології за бажанням пацієнта.

Що таке реконструктивна хірургія

Реконструктивна (естетична, косметична) хірургія – вид оперативного втручання, спрямований на функціональне та анатомічне відновлення деформованої чи втраченої частини тіла людини. Також у клініці пластичної хірургії можна скоригувати розмір, форму чи контур органу чи частини тіла пацієнта.

У відділенні реконструктивної хірургії можна змінити ніс, вушні раковини, нижні та верхні повіки, молочні залози. Показання до пластичної хірургії тіла:

  • вроджені дефекти (наприклад, розщеплення губи та піднебіння);
  • термічний чи хімічний опік;
  • бажання пацієнта скоригувати зовнішній вигляд;
  • отримання травми або нещасний випадок;
  • корекція невдалих випадків естетичної хірургії.

Інтимна пластична хірургія може бути спрямована на зміну розміру та форми великих та малих статевих губ, клітора, збільшення точки G. У чоловіків за допомогою пластичної хірургії можна збільшити розмір та ширину, скоригувати форму статевого члена, зробити обрізання крайньої плоті.

Перед реконструктивно-відновлювальною хірургією лікар направляє на обстеження та лабораторні аналізи для виключення протипоказань до операції. Протипоказання до пластичної (косметичної) хірургії можуть включати порушене згортання крові, інфекційні захворювання, цукровий діабет, патології серця. Естетична хірургія обличчя не проводиться при загостренні хронічних захворювань шкіри (псоріазу, дерматиту, екземи).

Види пластичних операцій у «Європейському Радіологічному Центрі»

У «Європейському Радіологічному Центрі» послуги пластичної хірургії включають операції з корекції молочних залоз, обличчя (повік, носа, вушних раковин), ліпосакцію.

Види операцій у відділенні пластичної хірургії

Тип

Можливості та цілі пластичної хірургії

Реконструктивна хірургія молочної залози

Пластична хірургія дозволяє скоригувати розмір і форму грудей, підняти молочну залозу та перенести сосок, відновити груди після мастектомії за допомогою протезів (імплантів) або перенесення м'язів, жиру, шкіри з іншої частини тіла. За допомогою пластичної хірургії можна збільшити груди за допомогою силіконових імплантів.

Пластична хірургія обличчя (ліфтинг)

Пластична хірургія може застосовуватися для підтяжки обличчя, видалення мімічних зморшок, виправлення форми та розміру носа, корекції зовнішнього вигляду та асиметрії обличчя. Пластична хірургія щелепно-лицьової області може проводитися для відновлення функції після травми, опіку чи операції.

Блефаропластика

Пластична хірургія допоможе прибрати надмірну шкіру та жир, «мішки» під очима, підтягнути шкіру для покращення зовнішнього вигляду та усунення ознак старіння (наприклад, зморшок).

Ліпосакція

Операція спрямована на видалення надлишкового жиру з різних областей тіла (наприклад, живота, стегон, сідниць), формування контурів тіла та покращення його пропорцій. Також за рахунок ліпосакції можливе відновлення симетрії у випадку нерівномірного розподілу жиру.

Абдомінопластика

Пластична операція проводиться для зміни форми та контуру живота за рахунок видалення надлишкової шкіри та підшкірно-жирової клітковини. Абдомінопластика допомагає відновити плоский та пружний живіт (особливо після вагітності або великої втрати ваги).

Ринопластика

Пластична хірургія носа проводиться для зміни форми, розміру та структури носа. Також під час операції можливе виправлення дефектів носа (горбинок, кривизни чи звуження дихальних шляхів).

Отопластика

Пластична хірургія вух може допомогти скоригувати форму, розмір та положення вушних раковин при вроджених та набутих деформаціях.

Ліпофілінг

Операція проводиться для збільшення об’єму та зміни контурів певних областей за рахунок перенесення власного жиру пацієнта з однієї частини тіла до іншої. Може використовуватися для зменшення зморшок та усунення дефектів шкіри, реконструкції та відновлення об’єму після травми чи хірургії.

У «Європейському Радіологічному Центрі» можна скоригувати поверхневі та глибокі рубці після хірургічних втручань чи поранень. Також у Центрі доступна чоловіча пластична хірургія, яка може проводитися при вроджених патологіях (наприклад, фімозі) або за бажанням пацієнта.

Консультація пластичного реконструктивного хірурга в Харкові

На консультації перед операцією лікар направляє пацієнта на інструментальні (наприклад, мамографію, УЗД молочних залоз, електрокардіограму) та лабораторні (аналіз крові та сечі, дослідження на гепатит, ВІЛ, сифіліс) дослідження. При підозрі на наявність серцевих патологій хірург може направити до кардіолога для виключення протипоказань до операції.

Записатися на консультацію до реконструктивного хірурга та пластичну операцію в Харкові в «Європейському Радіологічному Центрі» можна за телефоном, вказаним на нашому сайті. Уточнити ціну операції у відділенні пластичної хірургії можна також за телефоном або на сайті.

Відгук
Відгук
Рейтинг
Тип відгуку
Задати питання
Кому питання
Питання
Запис онлайн
Виберіть послугу
Додатковий коментар