Logo

Аугментаційна мамопластика (збільшення грудей) в Харкові

Пластичні операції на молочних залозах можуть проводитися за косметичними чи медичними показаннями. Зробити операцію зі збільшення грудей у Харкові можна в «Європейському Радіологічному Центрі».

Що таке аугментаційна мамопластика?

Аугментаційна мамопластика – пластична операція, під час якої збільшується розмір та змінюється форма молочних залоз. Корекція та збільшення грудей можуть проводитися за допомогою імплантів або використання жирової тканини пацієнтки.

Показання до збільшення грудей

Операція зі збільшення грудей може проводитися при бажанні пацієнтки змінити форму чи розмір молочних залоз. Інші показання до аугментаційної мамопластики:

  • уроджена гіпоплазія (недорозвиненість) молочних залоз;
  • асиметрія грудей;
  • опущення молочних залоз (після грудного вигодовування);
  • синдром Поланда (відсутність великого грудного м'яза);
  • тубулярна деформація грудей (призводить до довгастої форми молочних залоз).

Аугментаційна мамопластика з мастопексією може проводитися при «в'ялості» та втраті пружності молочних залоз на тлі вікових змін. Після травми або видалення молочних залоз (мастектомії) можна зробити реконструкцію грудей за допомогою силіконових імплантів або перенесення м'язової або жирової тканини, шкіри з іншої частини тіла (живота, спини, сідниць).

Збільшення грудей не проводиться під час вагітності та в період лактації (грудного вигодовування). Інші протипоказання до операції зі збільшення грудей:

  • порушене згортання крові;
  • вірусна чи бактеріальна інфекція;
  • неконтрольований цукровий діабет;
  • злоякісні новоутворення;
  • хронічні захворювання шкіри на стадії загострення.

Відносними протипоказаннями до операції зі збільшення грудей можуть бути патології серцево-судинної системи. За необхідності хірург-мамолог може направити пацієнтку на консультацію до кардіолога.

Підготовка до аугментаційної мамопластики (збільшення грудей)

Для виключення протипоказань до пластичної операції лікар направляє на УЗД молочних залоз або мамографію, а також електрокардіограму (ЕКГ). Також перед операцією необхідно відмовитися від куріння й повідомити лікаря про лікарські препарати, що приймаються. За необхідності хірург призупинить їх прийом чи змінить дозування.

Аналізи перед аугментаційною мамопластикою в Харкові

Перед операцією зі збільшення грудей хірург-мамолог направляє на загальні аналізи крові та сечі, коагулограму (для перевірки згортання крові). Також пацієнтці потрібно пройти дослідження на сифіліс, гепатити В та С, вірус імунодефіциту людини.

Як проходить операція зі збільшення грудей (аугментаційна мамопластика)

Збільшення грудей може проводитись власним жиром чи за допомогою введення імплантів. Види операцій зі збільшення грудей:

  • ліпофілінг. Хірург збирає жирову тканину (наприклад, з живота, сідниць чи стегон) пацієнтки за допомогою катетерів та аспіратора, очищує та обробляє її. Лікар вводить та рівномірно розподіляє жирову тканину за допомогою канюль, створюючи бажаний розмір та форму молочних залоз;
  • ендопротезування (імплантація) грудей. Під час операції хірург робить невеликий розріз у ділянці молочної залози, створюючи «кишеню» для розміщення імпланту. Аугментаційна мамопластика може передбачати збільшення протезами (імплантами) з одного або обох боків.

При аугментаційній мамопластиці техніка операції залежить від форми та об’єму молочних залоз, стану шкіри та підшкірно-жирової клітковини, розташування сосків та ареоли, ваги та зросту пацієнтки, виду розрізу. Хірург-мамолог може робити операцію зі збільшення грудей через періареолярний (по нижньому контуру ареоли), аксилярний (через пахвову западину) або субмамарний (через підгрудну складку) розрізи. Тип розрізу при пластичній операції зі збільшення грудей підбирається індивідуально залежно від побажань пацієнтки, за розміром та формою молочних залоз.

Операція зі збільшення грудей проводиться під загальною анестезією (наркозом). Після завершення аугментаційної мамопластики лікар накладає шви та закриває їх пов'язкою. Триває операція зі збільшення грудей зазвичай близько двох годин.

Після операції зі збільшення грудей в області молочних залоз можуть відчуватися біль та дискомфорт. У перший тиждень після збільшення молочних залоз у зоні оперативного втручання наростає набряк, який поступово минає та повністю зникає протягом двох місяців.

Реабілітація після збільшення грудей у Харкові

Після операції важливо дотримуватися рекомендацій хірурга-мамолога щодо застосування мазей та лікарських препаратів, зміни пов'язок та догляду за швами. Реабілітація після збільшення грудей:

  • носіння компресійної білизни. Допомагає зменшити набряклість, підтримує форму та місце розташування імплантів або жирової тканини, мінімізує больові відчуття та прискорює процес загоєння;
  • утримання від куріння та алкоголю. Нікотин звужує кровоносні судини, що може погіршити кровообіг та уповільнити загоєння тканин. Алкоголь може послабити імунну систему та посилити запальні процеси;
  • відмова від сну на боці та животі. Сон на спині допоможе запобігти небажаному тиску на молочні залози, зберегти бажану форму грудей;
  • обмеження фізичної активності. Інтенсивні вправи, нахили та підняття важких предметів можуть збільшити ризик пошкодження тканин та збільшити набряклість.

Відвідування сауни або прийняття гарячої ванни може викликати розширення судин і збільшити набряклість, тому до загоєння тканин від впливу підвищених температур потрібно відмовитися. Для запобігання гіперпігментації тканин також потрібно утриматися від засмагання та відвідування солярію.

Записатися на першу або повторну операцію зі збільшення грудей у Харкові в «Європейському Радіологічному Центрі» можна за телефоном, вказаним на сайті. Уточнити ціну збільшення грудей можна на сайті або за телефоном наших операторів.

Відгук
Відгук
Рейтинг
Тип відгуку
Задати питання
Кому питання
Питання
Запис онлайн
Виберіть послугу
Додатковий коментар