Logo

Мамопластика в Харкові

Мамопластика – операція, що проводиться хірургом-мамологом для зміни форми молочних залоз. Зробити корекцію грудей у Харкові можна у відділенні пластичної хірургії «Європейського Радіологічного Центру».

Що таке мамопластика

Мамопластика – це пластична операція грудей, яка може бути спрямована на зміну форми, розміру, положення чи зовнішнього вигляду молочних залоз. Мамопластика грудей може проводитися за косметичними (естетичними) або медичними показаннями, включаючи корекцію дефектів після травм, полегшення хронічного болю в спині, шиї та плечах.

Види пластичної операції грудей

Розрізняють кілька типів пластичних операцій на грудях залежно від мети та обсягу проведення хірургічного втручання. Види мамопластики:

  • редукційна мамопластика. Хірургічна операція, спрямована на зменшення розміру молочних залоз. Може бути показана жінкам при болях у спині, плечах, наявності подразнення та висипки під грудьми, порушенні постави через великі молочні залози;
  • аугментаційна мамопластика. Пластична операція, яка передбачає збільшення молочної залози (зазвичай за рахунок встановлення імплантів). Проводиться за косметичними показаннями за бажанням жінки;
  • мастопексія. Операція, спрямована на підтяжку грудей, тобто зміну форми й підйом молочної залози. Мамопластика може бути рекомендована після вагітності та годування груддю, при провисанні або втраті пружності грудей (на тлі вікових змін або при великій втраті ваги).

Мамопластика може проводитися після операції з видалення грудей (мастектомії). Для відтворення об'єму грудей можуть застосовуватися імпланти, а також перенесення шкіри, жиру та м'язів з іншої частини тіла.

Підготовка до мамопластики

Перед проведенням операції з корекції форми та розміру грудей необхідно повідомити лікаря про лікарські препарати, що приймаються. За необхідності хірург призупинить їх прийом чи змінить дозування. Підготовка до мамопластики включає:

  • мамографія. Дозволяє виявити зміни у тканинах грудей, включаючи доброякісні пухлини (наприклад, кісти), кальцинати, оцінити щільність та текстуру тканин молочної залози;
  • відмова від куріння. Тютюнопаління погіршує кровопостачання тканин, уповільнює процес загоєння, підвищує ризик утворення тромбів.

На консультації з мамопластики для корекції грудей лікар повідомить про рекомендації щодо дієти (у випадку їх наявності). Мамопластику також краще відкласти до закінчення місячних.

Аналізи перед мамопластикою в Харкові

Перед пластикою форми грудей хірург-мамолог направляє пацієнтку на аналізи крові та сечі. Лабораторні дослідження перед мамопластикою необхідні для оцінки згортання крові та ризику тромбозу (утворення кров'яних згустків), виявлення інфекцій, уточнення групи та резус-фактора.

Пластичні операції на грудях у Харкові

Операція призначається за відсутності протипоказань (наприклад, порушення згортання крові, гіпертонії). Особливості проведення пластичних операцій молочних залоз:

  • редукційна мамопластика. Під час редукційної мамопластики лікар зменшує груди за допомогою видалення надлишкової шкіри, залізистої або жирової тканини, надаючи молочній залозі бажаної форми та розміру;
  • аугментаційна мамопластика. Хірург робить невеликі надрізи на шкірі, вставляє імпланти, розміщуючи їх під молочною залозою або під грудними м'язами, та накладає шви. Під час операції збільшується розмір та змінюється форма грудей;
  • мастопексія. Операція включає підняття молочних залоз, видалення зайвої шкіри та перенесення сосків. При виконанні підтяжки по ареолі робиться періареолярна мамопластика.

Зазвичай мамопластика з підтяжки грудей рекомендується після пологів. Виконання мамопластики до пологів та завершення годування груддю може призвести до повторної зміни форми молочних залоз.

Після мамопластики в ділянці втручання можуть відчуватися біль, печіння та поколювання, спостерігатися набряк тканин. Звернутися до хірурга-мамолога після мамопластики обов'язково потрібно при контрактурі, яка проявляється дискомфортом та твердістю грудей, зміщенням імпланту.

Реабілітація після мамопластики полягає в носінні спеціальної компресійної білизни, яка підбирається індивідуально залежно від параметрів пацієнтки. Лікар також надає інструкції з догляду та обмежень у перші місяці після операції.

Після загоєння ран та зменшення набряку пацієнтка зможе оцінити остаточний результат. Його буде видно після повного загоєння тканин, зазвичай за кілька місяців.

Записатися на консультацію до хірурга-мамолога та операцію з пластики грудей у Харкові в «Європейському Радіологічному Центрі» можна за номером телефону, вказаним на сайті. Уточнити ціну мамопластики можна також по телефону в наших операторів або на сайті.

Відгук
Відгук
Рейтинг
Тип відгуку
Задати питання
Кому питання
Питання
Запис онлайн
Виберіть послугу
Додатковий коментар