ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Запитати онлайн
Комплексний пакет "Жіноче здоров'я"

Кожна жінка, налаштовуючись на похід до гінеколога, зазвичай уявляє ідеальну картину, яким би вона хотіла бачити цей візит. На жаль, реальність часто не відповідає запиту пацієнтки. То що ж важливо, і чи можна задовольнити всі побажання клієнта?

  1. Професіоналізм лікаря. Кожна пацієнтка хоче бути впевнена, що огляд виконаний професіоналом своєї справи, а результати обстеження достовірні і максимально інформативні. Це справді найважливіший аспект візиту. Саме тому ми ставимо таку високу планку при відборі наших лікарів. Проводячи МРТ малого таза дуже часто стикаємося з наслідками, до яких призводять неякісно проведені профогляди жінок. Щоб цього уникнути, необхідно чітко дотримуватися протоколу обстеження і працювати в команді з суміжними фахівцями – лікарем УЗД, мамологом і рентгенологом.
  2. Комфортні умови. Огляд у гінеколога – це доволі делікатна, інтимна процедура. Дуже важливо створити всі умови для комфорту пацієнтки. Зручне крісло, зона для роздягання, монітор, на якому можна побачити те, про що говорить лікар, комфортна температура у приміщенні. А також зона для спілкування і дещо ще, що відзначили як момент турботи і уваги до пацієнта дівчата, які вже пройшли обстеження в нашому Центрі.
  3. Безпека. Важливість стерильності і гігієни не можна недооцінювати. Все, що може бути одноразовим, має бути одноразовим, решта – найретельнішим чином стерилізуватися й дезінфікуватися.
  4. Час. Дуже часто гінекологи приймають в порядку живої черги. Зазвичай це призводить до того, що пацієнтки змушені годинами чекати свого часу прийому. Якщо ж крім огляду гінеколога потрібні аналізи, УЗД і відвідування мамолога, то це додатковий час, проведений у черзі до інших фахівців. А потім з усіма результатами потрібно повернутися до гінеколога, а там знову черга. І, щоб зменшити час очікування інших хворих, гінеколог скорочує час прийому. Пацієнтки не встигають поставити всі запитання й отримати повноцінну консультацію. Так бути не повинно. У нашому Центрі кожній пацієнтці призначається точний час прийому і виділяється стільки часу, скільки потрібно, щоб спокійно й без черг встигнути зробити все необхідне.
  5. Обладнання. Принцип нашої роботи: хорошому лікарю – високотехнологічне обладнання. Ми ніколи не економимо на технічному оснащенні своїх кабінетів. Італійське крісло, цифровий кольпоскоп, хірургічний апарат, спіралі, сучасний інструментарій – все найкраще і найефективніше.
  6. Увага! Це головна перевага нашого Центру. Кожна пацієнтка отримує можливість пройти повноцінну консультацію у лікаря-гінеколога, побачити на моніторі кольпоскопа шийку матки, отримати вичерпну інформацію про особливості свого організму і всі необхідні процедури, поставити будь-які запитання, що її цікавлять.
  7. Зручність. Дуже зручно отримати всю необхідну інформацію в одному місці. А також здати аналізи, зробити УЗД, пройти огляд у мамолога, а також виконати необхідні лікувальні процедури.

 

 

 

Для вашої зручності та економії ми сформували вигідні пакетні пропозиції:

Вигідні пакетні пропозиції для жінок

Послуги

Базовий

Здоров'я жінки

Повний огляд

Суперпропозиція

Огляд гінеколога

V

V

V

V

Огляд молочної залози

 

V

V

V

Кольпоскопія

V

V

 

V

ПАП тест

V

V

 

V

Аналіз мікрофлори

V

V

 

V

УЗД органів малого тазу

V

V

V

V

УЗД молочних залоз

 

V

V

V

УЗД щитоподібної залози

   

V

V

УЗД судин шиї

   

V

V

УЗД серця

   

V

V

УЗД черевної порожнини

   

V

V

УЗИ урології

   

V

V

Вартість послуг

1620

2470

3200

4220

Вартість пакету

1000

1600

1900

2200

Ваша економія

620

870

1300

2020

 

Задать вопрос врачу

  Refresh Captcha  
 
Залишити відгук

  Refresh Captcha