Кудрявцев Антон Андрійович

Ендокринолог

Спеціалізація:

ендокринологія, УЗД, внутрішні хвороби (терапія).

Характеристика

Видатний давньогрецький лікар і філософ Гіппократ казав, що здоров'я – то є найбільший скарб для людини. Тому, безперечно, найважливіше для кожного з нас – його збереження і підтримка. Антон Андрійович Кудрявцев – провідний фахівець Центру з ендокринології – цілком погоджується зі словами свого прадавнього колеги. Під час повномасштабної війни в Україні багато хто перебуває в стані занепокоєння, тривоги, внутрішнього напруження та депресії. Наразі ми констатуємо збільшення кількості звернень до ендокринолога зі скаргами на дискомфорт в області шиї, пригнічений настрій, плаксивість та надлишкову вагу. Ці симптоми, пояснює Антон Андрійович, дуже схожі на ознаки гормональних порушень, але дуже часто вони пов'язані з психоемоційним станом пацієнта. І завданням спеціаліста є віднайти справжню причину проблеми та усунути її. Нерідко задля покращення свого самопочуття людина просто починає «заїдати» стрес, а фізична активність при цьому залишається мінімальною. Зрештою це призводить до проблем із зайвою вагою, а надалі – до розвитку різних ендокринних порушень. Харизматичний, високоосвічений, всебічно розвинений фахівець, доктор філософських наук Антон Андрійович Кудрявцев з дитинства мріяв стати лікарем, допомагати своєю працею людям. Він з уважністю та турботою ставиться до кожного, хто до нього звернувся. Позитивний результат роботи, усмішка на обличчі пацієнта, подолання проблеми мають для лікаря величезне значення. На прийомі у спеціаліста кожен пацієнт може розраховувати на увагу, індивідуальний підхід та підтримку. Під час консультації лікар нерідко акцентує увагу на простих, але важливих речах: повноцінний сон не менше ніж 7 годин на добу, правильне та помірне харчування, регулярні фізичні вправи. Дотримання цих простих правил гарантує не лише стабілізацію ваги, хорошу фізичну форму, а й значне покращення емоційного стану, що в свою чергу позитивно впливає на ендокринну систему організму. «Наше здоров'я в наших руках!», – наголошує Антон Андрійович, надихаючи пацієнтів піклуватися про себе та свій організм!

Знання мов:

українська , англійська
Робочий стаж: з 2021 року

Досвід роботи:

З 15.06.2020 р. по 01.11.2021р. – лікар-ендокринолог, лікар-терапевт ТОВ «Екомет» З 01.03.19 р. по 04.06.2020р. – лікар-терапевт, лікар-ендокринолог медичного центру «Інстинкт сонця». З 09.2014 р. по 31.08.2016 р. – клінічний ординатор кафедри терапії, ревматології та клінічної фармакології Харківської медичної академії післядипломної освіти. З 01.07.19 р. по 01.10.2020 р. – лікар-ендокринолог ендокринологічного відділення Обласної клінічної лікарні м. Харкова. З 01.02.17 р. по 01.07.2019 р.– лікар-терапевт ендокринологічного відділення Обласної клінічної лікарні м. Харкова. З 10.2014 р. по 31.01.17 р. – лікар-терапевт поліклінічного відділення Харківського обласного клінічного центру урології і нефрології ім. В.І. Шаповала. З 08.2014 р.по 09.2014 р. – лікар-терапевт терапевтичного відділення Богодухівської центральної районної лікарні. З 09.2011р. по 06.2012 р. – сестра медична відділення анестезіології з ПІТ Iнституту загальної та невiдкладної хiрургiї iм. В.Т.Зайцева НАМН України. З 10.2006 р. по 08.2011 р. – сестра медична операційна Міської клінічної лікарні № 2 ім.проф. О.О. Шалімова Харківської міської ради.

Освіта:

У 2006 р. закінчив Харківський базовий медичний коледж № 1, здобув кваліфікацію «медична сестра».

У 2012 р. закінчив медичний факультет Харківського національного медичного університету, здобув повну вищу освіту за спеціальністю «медицина», кваліфікацію «лікар-спеціаліст».

У 2014 р. закінчив інтернатуру в Харківському національному медичному університеті на базі кафедри внутрішньої медицини №1 за спеціальністю «Внутрішні хвороби», здобув кваліфікацію лікар-терапевт.

У 2016 р. закінчив клінічну ординатуру в Харківській медичній академії післядипломної освіти на базі кафедри терапії, ревматології та клінічної фармакології.

З 2016 р. по 2020 р. навчався в аспірантурі в Харківській медичній академії післядипломної освіти на базі кафедри терапії, ревматології та клінічної фармакології зі спеціальності 222 «Медицина» (14.01.02 Внутрішні хвороби).

У 2019 р. здобув другу кваліфікаційну категорію зі спеціальності «Внутрішні хвороби».

У 2019 р. пройшов курси спеціалізації в Харківській медичній академії післядипломної освіти на базі кафедри ендокринології та дитячої ендокринології, здобув кваліфікацію лікар-ендокринолог.

У 2021 р. пройшов курси спеціалізації в Харківській медичній академії післядипломної освіти на базі ультразвукової діагностики, здобув кваліфікацію лікар ультразвукової діагностики. У 2020 р. захистив дисертацію за темою «Морфологічні зміни слизової стравохода та шлунка та моторно-секреторні порушення при гастроезофагеальній рефлюксній хворобі у поєднанні з цукровим діабетом 2-го типу в осіб молодого віку», зі спеціальності 222 «Медицина» (14.01.02 Внутрішні хвороби) та здобув науковий ступінь доктора філософії (PhD).

У 2020 р. здобув першу кваліфікаційну категорію зі спеціальності «Внутрішні хвороби».

Післядипломна освіта:

Наукові заходи, відвідані лікарем (семінари, курси, конгреси, тощо)

КУДРЯВЦЕВ АНТОН АНДРІЙОВИЧ

Наші послуги

Вас може зацікавити

Відгук
Відгук
Рейтинг
Тип відгуку
Задати питання
Кому питання
Питання
Запис онлайн
Виберіть послугу
Додатковий коментар
ERC Logo
Укр | Рус