Борисенко Анастасія Сергіївна

Онкохірург - мамолог, онкодерматолог

Спеціалізація:

онкохірургія, клінічна онкологія, загальна хірургія.

Характеристика

Мало хто з нас хоч раз у житті замислювався над тим, наскільки складною та відповідальною є професія лікаря. Вчасно прийти на допомогу, обстежити, прийняти правильне рішення, не нашкодити... Лікар в очах пацієнта має бути не лише професіоналом своєї справи, а й другом, який підтримає, поспівчуває, втішить. Саме таким лікарем є Борисенко Анастасія Сергіївна – онколог-мамолог, онкодерматолог, онкохірург «Європейського Радіологічного Центру». На жаль, випадки діагностування онкологічних захворювань є непоодинокими. Дехто потребує довготривалої та виснажливої терапії, постійного нагляду лікаря, а дехто – негайної операції. Звичайна на перший погляд родимка може стати великою загрозою для людини. Тому вчасна та професійна консультація, діагностика, операція або малоінвазивна хірургія злоякісних і доброякісних утворень молочної залози або шкіри може врятувати життя. Анастасія Сергіївна – хірург за покликанням. «Хірургія – це моя любов з другого курсу інституту, коли вперше потрапила в хірургічне відділення та операційну», – зізнається лікар. Робота в «ЄРЦ» – значна частина життя талановитого спеціаліста. Видатний британський нейрохірург Генрі Марш вважав найбільшим досягненням хірурга пацієнтів, які одужали й геть забули про нього. Саме в цьому, на думку Анастасії Сергіївни, і полягає сенс роботи кожного оперуючого фахівця. Перемогами у власній професійній сфері лікар вважає успішно проведені операції, одужання пацієнта після перенесеної хвороби, можливість стати для нього другом. Однак робота онколога-мамолога, онкохірурга потребує високої концентрації, стресостійкості та постійного відновлення сил. І таке місце сили для молодої лікарки – «ЄРЦ». Це дружня команда однодумців, яка підтримує, надихає та надає енергії для кожної нової операції.

Членство

Членство.

Навички, якими володіє

Навички, якими володіє.

Знання мов:

українська , англійська
Робочий стаж: з 2014 року

Досвід роботи:

З 2020 року і до сьогодні працює лікарем-мамологом, лікарем -онкодерматологом, лікарем-онкохірургом м'яких тканин та молочної залози в «Європейському Радіологічному Центрі». З 2017-2022 рр. – лікар хірург-онколог у Комунальному некомерційному підприємстві «Обласний центр онкології». 2014-2017 – лікар-інтерн у Харківській міській клінічній багатопрофільній лікарні. 2014-2017 рр. – лікар-інтерн в Інституті загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева.

Освіта:

2013-2014 рр. – Харківський національний медичний університет, педіатричний факультет. 2008-2013 рр. – Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна, медичний факультет (лікувальна справа).

Післядипломна освіта:

2017 р. – спеціалізація в Донецькому національному медичному університеті, онкохірургія. 2014-2017 рр. – ХНМУ, кафедра післядипломної освіти, загальна хірургія.

Наукові заходи, відвідані лікарем (семінари, курси, конгреси, тощо)

2022 р

– взяла участь у науково-практичній конференції«Modern views onthe treatment of gynecological pathology»

– взяла участь у науково-практичній конференції«Acute abdomenin pregnant women»

– взяла участь у науково-практичній конференції«Premature birth»

– взяла участь у науково-практичній конференції«UkraineOncoGlobal-2022. Session 2»

– взяла участь у науково-практичній конференції«Інтегративнамедицина: досягнення та перспективи»

– взяла участь у науково-практичній конференції«Гострі, хронічніта мікст-інфекції під час війни та надзвичайних ситуацій: сучасні клінічніпрояви, діагностика, лікування»

– взяла участь у роботі 2-ї конференції УКАДОГ «Погляд умайбутнє»

– взяла участь у науково-практичній конференції«Інтервенційнасонографія у сучасній хірургії, анестезіології та медициніневідкладних станів»

 – взяла участь у вебінарі Phyllodes of Breast від Asian Society of Mastology

2021 р.

– взяла участь у семінарі в рамках освітньої програми: «Мультидисциплінарний підхід в онкопластичній і реконструктивній хірургії в пацієнток з раком молочної залози» BRESO, Київ.

– взяла участь у Webinar «Oncoplastic Techniques: Part 1», Лондон.

– взяла участь у роботі телемосту «III Школа інфузійної терапії»

– взяла участь у науково-практичній школі на тему: «Сучасні підходи до лікування онкологічних захворювань»

– взяла участь в онкологічному форумі на тему: «Імунотерапія солідних пухлин» ONCO HUB FCA.

–  взяла участь у NCCN 2021 Virtual Congress Breast Cancer with Updates from the 2020 San Antonio Breast Cancer Symposium.

2020 р.

– взяла участь у семінарі на тему: «Внутрішньопротокова патологія молочної залози», Київ.

– взяла участь у семінарі на тему: «Ризик-менеджмент венозної тромбоемболії в онкохірургії: практичні рішення для клінічної роботи».

– пройшла курси ХМАПО «Тематичне удосконалення: реконструктивна пластична хірургія та реабілітація у пацієнтів з раком молочної залози», Київ.

– взяла участь в онлайн-курсі Ніни Лєто (Романової) «256 відтінків сірого: ультразвукова діагностика патології молочних залоз».

– взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференція «Мистецтво лікування».

– взяла участь в Міжнародному симпозіумі з тромбозу та гемостазу.

– взяла участь у IV міжнародному конгресі з інфузійної терапії, Київ.

2019 р.

– взяла участь у курсі ліпографтінгу «Goisis System for mini-invasive fat grafting», Італія.

– взяла участь у семінарі на тему: «Молекулярні зустрічі CSD», Київ.

– взяла участь у семінарі на тему: «Ukrainian Breast Meeting», Дніпро.

2018 р.

– взяла участь у майстер-класі «Venous access port system Celsite implantation», Київ.

БОРИСЕНКО АНАСТАСІЯ СЕРГІЇВНА

Наші послуги

Вас може зацікавити

Відгук
Відгук
Рейтинг
Тип відгуку
Задати питання
Кому питання
Питання
Запис онлайн
Виберіть послугу
Додатковий коментар
ERC Logo
Укр | Рус