Махмудов Юсіф Юсіфович

Уролог, дитячий уролог, онкоуролог

Спеціалізація:

урологія, дитяча урологія, УЗД.

Характеристика

«Коли вперше в житті побачив резектоскоп у 2017 році в операційній КНП ХОР «ОМКЦУН ім. В. І. Шаповала», одразу виникло дві думки: перше – це круто, і я хочу цим займатися, друга – я хочу тут працювати», – зізнається Юсіф Юсіфович. Урологія – це дисципліна, яка завжди була піонером та новатором у медицині. Найкращі та інноваційні методики та технології постійно впроваджуються насамперед в урології. Як приклад – робот-хірург DaVinci. Основна операція, яка на ньому виконується, це радикальна простатектомія. Сама ідея виконання оперативних втручань ендоскопічно – без розрізів чи крізь 3 та 5 мм проколи – заворожила лікаря. 

Проходячи інтернатуру, фахівець зрозумів для себе, що хоче лікувати як дітей, так і дорослих. Саме тому він має сертифікат як дитячого, так і дорослого уролога. Юсіф Юсіфович навчався та навчається в найкращих лікарів-урологів України, щоб одного разу досягнути найвищого рівня та перевершити своїх вчителів.

У «Європейський Радіологічний Центр» прийшов працювати з метою допомагати пацієнтам – як малим, так і великим – своїми вміннями, знаннями та досвідом з впровадження найновіших технологій.

Членство

Спілка онкоурологів України з 2023 року..

Навички, якими володіє

- цистоскопія; - трепан-біопсія нирки, передміхурової залози; - трансуретральна резекція простати(ТУРП), сечового міхура(ТУРСМ); - одномоментна аденомектомія; - цистолітотрипсія; - циркумцизія; - оперативне лікування гідроцеле; - оперативне лікування варикоцеле; - оперативне лікування сперматоцеле; - білатеральна орхідектомія; - УЗД органів сечостатевої системи; - нефростомія; - цистостомія (черезшкірна, відкрита); - встановлення тестикулярних імплантів..

Знання мов:

українська , англійська

Профілі

Робочий стаж: з 2019 року

Досвід роботи:

З 04.2023 – по теперішній час – лікар-уролог, дитячий уролог, онкоуролог в «Європейському Радіологічному Центрі» м. Харків

З 07.2022 – по теперішній час – лікар-онкоуролог у КНП «Обласний центр онкології»

З 01.2022 – по теперішній час – дитячий лікар-уролог у КНП ХОР «Обласний медичний клінічний центр урології і нефрології ім. В. І. Шаповала»

2021– 2024 – лікар-уролог у ТОВ «КМХ «ГРІН-КЛІНІК»

2019 – 2021– лікар-інтерн за спеціальністю «Урологія» у КНП ХОР «Обласний медичний клінічний центр урології і нефрології ім. В. І. Шаповала» / КНП «Купʼянське територіальне медичне об’єднання»

Освіта:

2022 р. – курси спеціалізації «Ультразвукова діагностика» при ХНМУ; 

2021 р. – курси спеціалізації «Дитяча урологія» при ХНМУ;

2019 – 2021 рр. – інтернатура за спеціальністю «Урологія»;

2013 – 2019 рр. – ХНМУ, спеціальність «Лікувальна справа». 

Післядипломна освіта:

Наукові заходи, відвідані лікарем (семінари, курси, конгреси, тощо)

2023 р.

- Дитячі урологічні читання;

- Науково-практична конференція «Моvember-2023: Новітні технології в лікуванні пухлин та захворювань сечостатевої системи»;

- Науково-практичний майстер-клас «Діагностика та лікування ДГПЗ за міжнародними стандартами».

2022 р.

- Конгрес асоціації урологів України;

- Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання сучасної урології, нефрології та урогенікології»;

- Майстер-клас «Актуальні питання реабілітації хворих після органозберігаючих операцій на нирці».

2021 р.

- Науково-практична конференція «Урологія, андрологія, нефрологія – досягнення, проблеми, шляхи вирішення»

- Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні методи діагностики та лікування в урології, андрології та онкоурології»;

- Науково-практична конференція «Розмова чоловіків про чоловічі проблеми, пов’язані з ДГПЗ».

2020 р.

- Науково-практична конференція «Сучасні можливості медикаментозної терапії симптомів нижніх сечових шляхів».

2019 р.

- Науково-практична конференція «Сучасні можливості медикаментозної терапії урологічних захворювань»;

- Тренінг-програма «Мистецтво лікування»;

- Науково-практична конференція «Мультидисциплінарні аспекти в хірургії, анестезіології, гінекології та урології».

Наукові публікації:

- «Применение современных эндоскопических технологий в Детском урологическом отделении №7 КНП ХОС «ОМКЦУН им. В. И. Шаповала».– Антонян И.М., Туренко И.А., Махмудов Ю.Ю., Харьков, 2021 - «Дивертикул мочевого пузыря у детей». – Туренко И. А., Махмудов Ю.Ю., Киев, 2021 - «Власний досвід лікування гіпоспадій». – Пащенко К.Ю., Туренко І.А., Махмудов Ю.Ю., Київ, 2022 - «Малоінвазивні технології при лікуванні сечокамʼяної хвороби у дітей”. – Антонян І.М., Россіхін В.В., Бухмін О.В., Демченко С.М., Туренко І.А., Махмудов Ю.Ю. – Київ: Охматдитівські читання, 2023.
МАХМУДОВ ЮСІФ ЮСІФОВИЧ

Наші послуги

Вас може зацікавити

Відгук
Відгук
Рейтинг
Тип відгуку
Задати питання
Кому питання
Питання
Запис онлайн
Виберіть послугу
Додатковий коментар
ERC Logo
Укр | Рус