Гуліда Віра Олегівна

Кардіолог

Спеціалізація:

кардіологія, УЗД, внутрішні хвороби (терапія).

Характеристика

Коли лікар визначає для себе спеціалізацію, це, безперечно, визначна подія в житті! Відчути всім серцем, до чого є хист, та в якій медичній сфері ти зможеш найкраще допомагати людям – шлях, який проходить кожен майбутній професіонал. 

Цей важливий момент відбувся і в житті лікаря-кардіолога нашого Центру Віри Олегівни Гуліди. 

Під час роботи терапевтом у відділенні Лікарні швидкої та невідкладної допомоги в м. Харкові лікар зрозуміла, що кардіологія – це її справжнє покликання. І не помилилася!

Віра Олегівна – успішний кардіолог, який любить свою справу, постійно розвивається професійно та підвищує свій кваліфікаційний рівень. Жага до знань, набуття цінного досвіду, бажання допомагати своєю працею людям – якості, притаманні нашому лікарю.

Сьогодні пацієнти звертаються до кардіолога зі скаргами на підвищений тиск, біль у серці та зі змінами в лабораторних аналізах. Стрес, нестача повноцінного сну, несвоєчасне звернення до лікаря – причини, що наразі формують зазначені проблеми в пацієнтів. 

Віра Олегівна констатує: останнім часом почастішали випадки, коли лікар не має змоги вчасно надати допомогу, попередити розвиток ускладнень через те, що пацієнти просто відмовляються йти до кардіолога, намагаючись заощадити кошти на власному здоров'ї. 

«Знайти спільну мову та встановити довірливі стосунки з пацієнтом – найважливіший момент у роботі лікаря», – підкреслює кардіолог. 

Коли пацієнт прислухається до порад кардіолога і дотримується рекомендацій, виникає необхідний в роботі «діалог». У людей є хибна думка: якщо симптоми зникають, можна вже нічого не робити. Але часто така поведінка має сумні наслідки для здоров'я. 

«Лікувати хворобу, а не її симптоми, використовувати лише науково перевірені методи» – таким є професійне кредо Віри Олегівни. 

Кардіолог зазначає, що для збереження серцево-судинної системи необхідно відвідувати спеціаліста раз на рік, вести здоровий спосіб життя та в жодному разі не займатися самолікуванням, особливо розрекламованими препаратами. 

Бережіть своє здоров'я і свої серця!

Знання мов:

українська , англійська
Робочий стаж: з 2018 року

Досвід роботи:

З 2018 по 2020 рік проходила первинну спеціалізацію на базі КНП «Міська клінічна лікарня швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. проф. О. І. Мещанінова Харківської міської ради та на кафедрі внутрішньої медицини №3 та ендокринології Харківського національного медичного університету. 2020 рік – початок роботи в КНП «МКЛШНМД ім. проф. О. І. Мещанінова» ХМР лікарем- терапевтом екстреної допомоги терапевтичного відділення №2 та лікарем-терапевтом приймального відділення. З 2021 по 2023 рік – лікар-терапевт у медичному центрі «МамаВрач» 2022 рік – початок роботи лікарем-терапевтом у «Європейському Радіологічному Центрі»

Освіта:

З 1.09.2012 по 22.06.2018 – навчалася у Харківському національному медичному університеті, отримала освітньо-кваліфікаційний рівень «Спеціаліст», спеціальність «Лікувальна справа», професійна кваліфікація «Лікар».

Післядипломна освіта:

З 01.08.2018 по 30.06.2020 рр. проходила первинну спеціалізацію на базі КНП «Міська клінічна лікарня швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. проф. О. І. Мещанінова Харківської міської ради та на кафедрі «Внутрішньої медицини №3 та ендокринології Харківського національного медичного університету.

Наукові заходи, відвідані лікарем (семінари, курси, конгреси, тощо)

2022 р.

- Курс тематичного вдосконалення «Коронавірусна хвороба: Covid 19», м. Харків

- «Профілактика і лікування», м. Київ

2021 р.

- «Сімейні гіперхолестеринемії: від класичних уявлень до реальної практики в Україні, нові результати та нові можливості»

- «Хронічний біль, головний біль, мігрень, тривожний розлад та депресія: діагностика, обґрунтування необхідності терапевтичного втручання та його варіанти», м. Вінниця

- «Нове про головне: кардіологічні алгоритми в різних категорій пацієнтів», м. Вінниця

- Українська ліпідна школа. Обговорення нового консенсусного документа Європейського товариства з атеросклерозу (EAS), м. Київ

- «Актуальні питання прикладної імунології та алергології», м. Київ

- «Функціональна діагностика серцево-судинних хвороб», м. Київ

2020 р.

- Всеукраїнська науково-практична конференція «Мистецтво лікування», м. Харків

2019 р.

- Всеукраїнська науково-практична конференція «Мистецтво лікування», м. Харків

- Міжнародний симпозіум «Артеріальна гіпертензія»

- VII Конгрес «Профілактика. Антиейджинг. Україна»

2018 р.

 «Онконефрологія у структурі пацієнтів з хронічною хворобою нирок», м. Харків

ГУЛІДА ВІРА ОЛЕГІВНА

Наші послуги

Вас може зацікавити

Відгук
Відгук
Рейтинг
Тип відгуку
Задати питання
Кому питання
Питання
Запис онлайн
Виберіть послугу
Додатковий коментар
ERC Logo
Укр | Рус