ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Запитати онлайн
Консультація мамолога

Чи потрібно відвідувати мамолога, якщо нічого не турбує? Так! Саме тому ми включили огляд і консультацію у пакет «Жіноче здоров'я». Відвідати одночасно гінеколога і мамолога в «ЄВРОПЕЙСЬКОМУ РАДІОЛОГІЧНОМУ ЦЕНТРІ» – гарантія вашого спокою, комфорту, економії часу та грошей.

Профілактика захворювань молочних залоз полягає, насамперед, у самостійному огляді залози на предмет наявності небезпечних симптомів і регулярних профосмотрах. Своєчасне звернення до мамолога дозволить виявити хворобу на початковій стадії. Більшість захворювань молочної залози, виявлених своєчасно, піддаються повному лікуванню.

Більшість захворювань молочної залози – доброякісні, і часто протікають, завдаючи жінці лише емоційного дискомфорту. Та існує ряд інших, які без своєчасної діагностики і належного лікування з часом можуть трансформуватися в онкологічну патологію або суттєво підвищити ризик її розвитку.

На жаль, злоякісні новоутворення молочних залоз займають лідируючу позицію серед всіх пухлинних хвороб у жінок будь-якого віку. Але навіть ці захворювання піддаються лікуванню при своєчасній діагностиці.

Огляд мамолога потрібно пройти в терміновому порядку, якщо ви помітили у себе такі симптоми:

– болі в молочних залозах (пахвових областях);

– ущільнення, виділення із сосків;

– зміна розміру і асиметрія молочних залоз;

– почервоніння, втягнутість або набрякання шкіри в області соска.

Обов'язково зверніться до мамолога, якщо:

– з'явилося відчуття дискомфорту в молочних залозах (почуття нагрубання, розпирання, ущільнення);

– є супутні захворювання статевих органів;

– були травми молочної залози;

– несприятливо протікала вагітність;

– є порушення функцій печінки або різні гормональні розлади; стресові ситуації;

– у вас спадкова схильність до пухлин (є родичі, які хворіли на рак молочної залози).

 

 

 

Як відбувається консультація мамолога у «ЄВРОПЕЙСЬКОМУ РАДІОЛОГІЧНОМУ ЦЕНТРІ»?

Ви записуєтеся на прийом по телефону або онлайн, щоб не чекати в черзі. Приходите у призначений час і в теплому, затишному кабінеті спілкуєтеся з мамологом. Зазвичай огляд фахівця комфортний і безболісний – лікар розпитає вас про стан здоров'я, скарги, вивчить результати досліджень (збере анамнез), тактовно і м'яко огляне молочні залози.

За необхідності можуть бути проведені інші діагностичні процедури, вас направлять до інших фахівців Центру або проведуть лікування.

Тонкоголкова аспіраційна біопсія (ТАБ) є найбільш щадною і найменш травматичною методикою біопсії. У нашому Центрі ця процедура виконується під контролем ультразвукового дослідження. Прокол шкіри і забір матеріалу проводиться одноразовою стерильною голкою. Основні показання до проведення тонкоголкової біопсії – кісти молочних залоз. Вони заповнені рідиною, після видалення якої стінки кісти спадаються і загоюються. Таким чином діагностична маніпуляція має ще й лікувальний ефект. Однак для діагностики об'ємних утворень, зокрема і злоякісних пухлин молочної залози, ТАБ має низьку ефективність, для цього існує трепан-біопсія.

Трепан-біопсія – це процедура, під час якої під контролем ультразвукового дослідження проводиться забір невеликої кількості тканини утворення в молочній залозі. У нашому Центрі ми використовуємо спеціальний сучасний автоматичний апарат Bard Magnum з одноразовими голками різного діаметру з ріжучим краєм. У результаті для дослідження отримують цілий «стовпчик» тканини. Такий спосіб аналізу виключає можливі ускладнення і полегшує роботу фахівця, а діагностична цінність не поступається хірургічній біопсії. Ця процедура проводиться під місцевою анестезією, що робить її максимально безболісною. Трепан-біопсія абсолютно безпечна і є стандартом діагностики в усьому світі!

Для вашої зручності та економії ми сформували вигідні пакетні пропозиції:

Вигідні пакетні пропозиції для жінок

Послуги

Базовий

Здоров'я жінки

Повний огляд

Суперпропозиція

Огляд гінеколога

V

V

V

V

Огляд молочної залози

 

V

V

V

Кольпоскопія

V

V

 

V

ПАП тест

V

V

 

V

Аналіз мікрофлори

V

V

 

V

УЗД органів малого тазу

V

V

V

V

УЗД молочних залоз

 

V

V

V

УЗД щитоподібної залози

   

V

V

УЗД судин шиї

   

V

V

УЗД серця

   

V

V

УЗД черевної порожнини

   

V

V

УЗИ урології

   

V

V

Вартість послуг

1620

2470

3200

4220

Вартість пакету

1000

1600

1900

2200

Ваша економія

620

870

1300

2020

 

Повний перелік послуг кабінету мамолога у «ЄВРОПЕЙСЬКОМУ РАДІОЛОГІЧНОМУ ЦЕНТРІ»

Консультація мамолога

Опитування, збір скарг, анамнезу; огляд і пальпація молочних залоз; визначення подальшої тактики обстеження та лікування.

Тонкоголкова аспіраційна пункційна біопсія в умовах УЗ-навігації

Є найбільш щадною і найменш травматичною методикою біопсії. У нашому Центрі ця процедура виконується під ультразвуковим контролем. Проводиться прокол шкіри одноразовою стерильною голкою і забір матеріалу. Основні показання до проведення тонкоголкової біопсії – кісти молочних залоз. Вони заповнені рідиною, після видалення якої стінки кісти спадаються і загоюються. Таким чином діагностична маніпуляція має ще й лікувальний ефект (лікувальна пункція кісти).

Тонкоголкова аспіраційна пункційна біопсія в умовах УЗ-навігації з цитологічним дослідженням

Матеріал, отриманий при пункції, відправляється на цитологічне дослідження в лабораторію CSD.

Тонкоголкова аспіраційна пункційна біопсія в умовах УЗ-навігації з цитоімуногістохімічним дослідженням

Цитоімуногістохімія – це більш глибокий метод дослідження клітин, переважно використовується при підозрі на крупнококлітинну імплант-асоційовану лімфому.

Тонкоголкова аспіраційна пункційна біопсія в умовах УЗ-навігації з бактеріологічним дослідженням матеріалу.

Дослідження отриманої шляхом пункції рідини на наявність мікроорганізмів та їх чутливості до антибіотиків для визначення вибору антибактеріального препарату при лікуванні. Показання – інфіковані або гнійні рідинні скупчення в молочній залозі.

Мазок

Відбиток виділень з соска молочної залози. Виділення з сосків можуть бути першою ознакою наявності захворювання молочної залози. Цитологічне дослідження дозволяє розпізнати характер виділень і верифікувати їх. Для проведення аналізу краплю виділень із соска наносять на скло і готують цитологічний мазок. Потім за допомогою мікроскопа досліджують бактеріальну та клітинну складову приготованого препарату. Пріоритетом цитологічного дослідження є діагностика атипових клітин із визначенням форми раку та ступеня його злоякісності.

Імплантація локалізаційної мітки в пухлину молочної залози під УЗ/КТ-навігацією

На тлі проведеної передопераційної хіміотерапії пухлина молочної залози може повністю трансформуватися у фіброзну (сполучну) тканину – повна відповідь на хіміотерапію (це той ефект, якого в ідеалі ми хочемо досягти, проводячи хіміотерапію перед операцією), але тоді жодні методи діагностики не можуть відрізнити ділянку здорової тканини залози від того місця, де була пухлина. Для планування органозбережної операції перед проведенням хіміотерапії в пухлину, після вилучення голки мітка залишається в пухлині. Мітку видно на КТ і МРТ, і ми точно знаємо, яку ділянку залози необхідно видалити на операції.

Дренування рідинних скупчень під УЗ-навігацією

Обмежені ділянки тканинної або патологічної рідини у м'яких тканинах називаються рідинними скупченнями. Вони можуть виникати внаслідок раніше виконаних оперативних втручань, після травми або запалення. Під УЗ-контролем та місцевою анестезією лідокаїном виконується надріз шкіри 2-3 мм, після чого встановлюється спеціальний дренаж (порожниста трубка) в область рідинного скупчення, і по ній евакуюється вміст.

Дренування рідинних скупчень під УЗ-навігацією з цитологічним дослідженням

Матеріал, отриманий при пункції, відправляється на дослідження (цитологія) до лабораторії CSD.

Дренування рідинних скупчень під УЗ-навігацією з бактеріологічним дослідженням матеріалу

Це дослідження отриманої шляхом пункції рідини на наявність мікроорганізмів і їх чутливості до антибіотиків для вибору антибактеріального препарату при лікуванні. Показання – інфіковані або гнійні рідинні скупчення у м'яких тканинах.

Трепан-біопсія – це процедура, під час якої під контролем ультразвукового дослідження проводиться забір невеликої кількості тканини утворення в молочній залозі. У нашому Центрі ми використовуємо спеціальний сучасний автоматичний апарат Bard Magnum з одноразовими голками різного діаметру з ріжучим краєм. У результаті для дослідження отримують цілий «стовпчик» тканини. Такий спосіб аналізу виключає можливі ускладнення і полегшує роботу фахівця, а діагностична цінність не поступається хірургічній біопсії. Ця процедура проводиться під місцевою анестезією, що робить її максимально безболісною. Трепан-біопсія абсолютно безпечна і є стандартом діагностики в усьому світі!

Матеріал, отриманий при біопсії, направляється в лабораторію для виконання патогістологічного та імуногістохімічного дослідження (ІГХ).

Гістологічне дослідження

Це вивчення будови тканини. Гістологія дає можливість діагностувати різні патології, а також визначити характер процесу (доброякісний чи злоякісний).

Імуногістохімічне дослідження матеріалу необхідне для діагностики раку молочної залози. Імуногістохімічним методом встановлюється вид пухлини – гормонозалежна, гормононезалежна, Her-2/neu позитивна чи негативна, визначаючи 4 основні характеристики: рецептори естрогену та прогестерону, Her-2/neu-статус і показник активності ділення клітини – Кi67.

У деяких випадках встановити Her-2/neu-статус пухлини імуногістохімічно неможливо, в таких випадках ІГХ необхідно доповнити Fish-дослідженням (Fluorescence in-situ hybridization).

Інцизійна біопсія

За неможливості або недоцільності трепан-біопсії виконується інцизійна біопсія – з пухлини за допомогою скальпеля забирається невелика частина тканин, або (при деяких видах раку молочної залози – набрякла форма раку молочної залози (маститоподібна форма) – видаляється ділянка шкіри молочної залози. Після чого тканина направляється на патогістологічне, імуногістохімичне дослідження, а за необхідності – Fish-дослідження.

Аплікації лікарських препаратів на шкіру молочної залози

Спосіб лікування запальних захворювань молочних залоз за допомогою компресів.

 

Задать вопрос врачу

  Refresh Captcha  
 
Залишити відгук

  Refresh Captcha