ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Запитати онлайн

Обстеження відповідно до європейських та американських стандартів

Стандарти, що застосовуються для томографії в ЄС та на північноамериканському континенті, поки що рідкість в українській медицині:

1) Зона сканування. Для здешевлення процедури українські радіологи здебільшого максимально звужують зону сканування. Однак така економія часто може бути небезпечною для здоров'я пацієнта, адже за такого підходу лікар може припуститися серйозних помилок у результатах. А от західні діагности роблять інакше: вони обов'язково досліджують не лише уражений орган, а й ті відділи, на які може поширюватися захворювання або метастазувати пухлина. Наприклад, якщо ви обстежите пухлину в одній нирці, обов'язково слід подивитися іншу, а також переконатися у відсутності ураження печінки, легенів та кісток. Крім того, лікар також має переконатися у відсутності уражень у судинах нирки та нижній порожнистій вені, великих кровоносних судинах, що йдуть до серця, перевірити відсутність проростання пухлини в інші органи та тканини. У разі операції для прогнозу захворювання та рекомендацій щодо лікування всі ці дані мають велике значення.

2) Контрастне посилення. Навіть на найновішій і найдорожчій апаратурі неможливо роздивитися дрібні осередки ураження, якщо не застосовувати внутрішньовенний болюсний контраст. Онкологічні та судинні захворювання можна перемогти, лише маючи повну, достовірну картину хвороби.

3) Стадіювання. Онкозахворювання, навіть успішно вилікувані, можуть виникати знову. Саме тому після лікування слід ще від 2 до 5 років регулярно перевірятися на томографі, з обов'язковим суворим дотриманням світових стандартів. Це дозволить вчасно виявити рецидив хвороби. Застосовуючи системний підхід до онкодіагностики та стадіювання, можна суттєво збільшити шанс на одужання, забезпечити лікарю докладну картину хвороби навіть у важких випадках, а часто навіть виявити пухлину на самому початку її розвитку, коли іншими способами виявити її неможливо.

Задать вопрос врачу

  Refresh Captcha  
 
Залишити відгук

  Refresh Captcha