ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Про нас

Ми відкрилися восени 2010 року за підтримки великої словацької компанії, яка багато років надає якісні медичні послуги в Європі.

На той момент це був єдиний центр на території Салтівського медкомплексу, а вартість проекту становила близько 2 млн. євро. У центрі можна було пройти обстеження на комп'ютерному чи магнітно-резонансному томографі.
Сьогодні ЄРЦ – це вже 5 діагностичних центрів у різних районах міста, а сума інвестицій у проект перевищила 6 млн. євро.

Політика центру протягом усього часу залишалася незмінною. Ми завжди приділяли велику увагу якості обладнання, професіоналізму, безперервному навчанню команди і точно слідували найсучаснішим міжнародним протоколам і стандартам. Саме тому до нас звертаються з найскладнішими випадками.

Усі наші лікарі є членами Європейського товариства радіологів – ERS, багаторазово були на стажуванні в клініках Європи та США, регулярно беруть участь у міжнародних і українських конференціях, написали безліч наукових робіт за темами «Онкологія» та «Судинні ураження».

Крім радіологічних досліджень, фахівці Центру активно беруть участь у розвитку радіології як науки. На сьогоднішні «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ РАДІОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» є навчальною базою Харківської медичної академії післядипломної освіти для підвищення кваліфікації лікарів-рентгенологів з усіх регіонів України. З червня 2020 року компанія сертифікована як заочна база навчання інтернів за фахом «Радіологія».

Центр має власний канал на YouTube

На ньому у відкритому доступі викладена навчальна інформація для лікарів-радіологів та пацієнтів, а також наш соціальний освітній проект про видатних лікарів минулого із назвою «Історія медицини в обличчях» 

Наразі «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ РАДІОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» надає широкий спектр послуг в області комп'ютерної та магнітно-резонансної томографії, а також ультразвукової діагностики. Особлива увага приділяється оцінюванню онкологічних процесів – починаючи з виявлення первинного осередку захворювання і закінчуючи оцінкою поширення процесу з наданням максимальної інформації лікарю згідно зі світовими стандартами TNM і RESIST.

У наших центрах встановлені найсучасніші та найтехнологічніші томографи, серед яких магнітно-резонансний томограф Magnetom AERA 1,5 Tл, комп'ютерний томограф Somatom Edge 384 зрізи

У нашому центрі велика увага приділяється скринінгу онкологічних захворювань на початкових етапах. Однією з найпопулярніших програм є комплексний пакет «Жіноче здоров'я», який включає в себе повну діагностику і консультацію лікаря, а за необхідності – лікування і нагляд у гінеколога, мамолога, фахівця УЗД, проведення всіх необхідних аналізів. Ми приділяємо особливу увагу профілактиці, тому за найменшої підозри пацієнт відразу ж може пройти додаткові обстеження, починаючи від біопсії і закінчуючи МРТ.

Багато досліджень, що проводяться в «ЄВРОПЕЙСЬКОМУ РАДІОЛОГІЧНОМУ ЦЕНТРІ», є унікальними:

  • неінвазивна КТ-коронарографія та обстеження серця;
  • онкоскринінг і стадіювання онкоутворень;
  • обстеження дітей з перших днів життя у стані медикаментозного сну.

У Центрі можливе комфортне обстеження дуже огрядних пацієнтів і пацієнтів, які страждають на клаустрофобію.

У ЄРЦ завжди приділяється велика увага комфорту та зручності пацієнтів:

  • продумане до дрібниць планування приміщення надає можливість без будь-яких ускладнень перевезти пацієнта з одного апарату на інший в разі виникнення такої необхідності для досканування.
  • транспортування фельдшерською бригадою у клініку і назад для пацієнтів, які не можуть пересуватися самостійно.
  • високі стандарти гігієни та стерилізації.
  • зручне розташування центрів у різних районах міста.
  • уся інформація про процес сканування зберігається в архіві Центру. Це дуже зручно при втраті результатів або необхідності відстеження динаміки хвороби та ефективності лікування.
  • Центр оснащений сучасними санвузлами, обладнаними для зручності користування людьми з обмеженими фізичними можливостями.

Важлива перевага ЄРЦ – ми працюємо в тісному партнерстві з сімейним лікарем, завжди готові уточнити в нього, що потрібно з'ясувати в результаті обстеження. Також кожен пацієнт може отримати усну консультацію лікаря-консультанта щодо призначеного діагностичного дослідження або про його результати. Популярна послуга Центру – надання «альтернативної думки», коли наші професіонали аналізують усі дані досліджень пацієнта.

Ми намагаємося допомогти у вирішенні проблем будь-якої складності кожному, хто до нас звернувся.

Адже ми справді дбаємо про вас!

Політика конфеденційності центру

 

 

Задать вопрос врачу

  Refresh Captcha  
 
Залишити відгук

  Refresh Captcha