Logo

МРТ молочних залоз в Харкові

МРТ молочних залоз – це найбільш інформативний та безпечний метод діагностики патології молочної залози, який можна використовувати зокрема в молодих жінок, оскільки методика не передбачає рентгенівського випромінювання. Процедура проводиться маммологом для оцінювання структури молочних залоз, а також виявлення та характеристики об'ємних утворень молочних залоз, високочутлива при виявленні патології на ранніх стадіях.

Що таке МРТ молочних залоз

МРТ молочних залоз з контрастом показує доброякісні та злоякісні новоутворення грудей. Метод незамінний при підозрі на утворення, яке не вдалося візуалізувати на УЗД молочних залоз чи мамографії. МРТ молочних залоз відрізняється відмінною візуалізацією м'яких тканин, що дозволяє оцінити структури залізистої тканини, протоки (за наявності їх патології), шкіру залози, а також ретромамарні та аксилярні лімфовузли.

МРТ молочних залоз без контрасту не має діагностичної значущості. У нашому центрі оцінювання структури молочних залоз проводиться за міжнародними стандартами системи BI-RADS, критеріями якої є обов'язкова оцінка кожної структури при динамічному внутрішньовенному контрастуванні.

Саме оцінка типу контрастного посилення кожного, навіть дрібного осередка в структурі молочної залози допомагає максимально його охарактеризувати та наблизитися до встановлення діагнозу. Контрастна речовина гіпоалергенна, виготовляється на основі гадолінію та не порушує склад міжклітинної рідини.

Показання до МРТ молочних залоз

МРТ виконується для скринінгу молочної залози у жінок, які перебувають у групі високого ризику (носії мутації гена BRCA, після опромінення грудної клітки через спадкові синдроми генетичної схильності, високу щільність залози на мамографії). Інші показання до МРТ молочних залоз:

 • виявлення в залозах змін, які не можуть бути охарактеризовані за допомогою УЗД молочних залоз, мамографії або мають спірні дані за результатами зазначених методів дослідження;
 • передопераційне стадіювання при раку молочної залози для більш точного визначення об’єму хірургічного втручання;
 • оцінка інтрамамарних імплантів;
 • виключення локального рецидиву або залишкової тканини пухлини після резекції молочної залози;
 • оцінка локальної відповіді на проведене лікування неопластичного утворення;
 • встановлення локалізації патологічного осередку з метою проведення його біопсії для визначення природи утворення (доброякісне чи злоякісне).

МРТ виконується для діагностики раку молочної залози, виявлення первинного утворення при верифікованих метастазах карциноми молочної залози. Також магнітно-резонансна томографія молочних залоз виконується при підозрі на мультицентричне зростання раку (кілька осередків) молочної залози з метою визначення об’єму хірургічного втручання.

МРТ молочної залози з імплантами – це найкраще дослідження для визначення цілісності силіконових імплантів; дозволяє виявити мінімальне ушкодження імпланта – зокрема внутрішньокапсулярний розрив. За необхідності є можливість оцінки пересування силікону, зокрема в м'язи передньої грудної стінки. Також висока інформативність МРТ з метою оцінки тканини залози по периферії імпланта, наявності в ній запальних змін чи патологічних утворень.

МРТ молочних залоз у Харкові

У «Європейському Радіологічному Центрі» МРТ молочної залози проводиться на МР-апаратах, які мають спеціальний пристрій (котушку), де знаходиться залоза пацієнтки під час дослідження. Введення контрастної речовини проводиться під час томографії з паралельним отриманням зображень залоз (динамічний внутрішньовенний контраст).

Під час дослідження використовується програмне забезпечення з наявністю тонких зрізів з високою роздільною здатністю МР-зображень. Обладнання дає можливість побудови графіка кривої накопичення контрастної речовини в кожному осередку, що дозволяє діагностувати патології на ранній стадії.

Попередня підготовка до МРТ молочних залоз із контрастом не потрібна. Виконувати МРТ молочних залоз можна в будь-який день менструального циклу.

Тривалість МРТ молочних залоз становить від 30 хвилин до години. Результати видаються пацієнту після дослідження. При виявленні патологічних змін у молочній залозі пацієнту показана консультація онколога-мамолога.

Уточнити ціну МРТ грудей із контрастом у «Європейському Радіологічному Центрі» можна на сайті. Записатися на МРТ молочних залоз із контрастом можна за телефоном.

Ціни на діагностику
Ціни на МРТ молочних залоз
Ціна
Ціна зі знижкою
МРТ молочної залози з контрастуванням 1,5 Тл
5000 грн
4500 грн
МРТ молочної залози з імплантами з контрастуванням 1,5 Тл
6500 грн
5850 грн
pro-clinic-bg
Лого Клініка доказової медицини

Клініка доказової медицини:

 • ✓ Профілактика
 • ✓ Комплексна діагностика
 • ✓ Лікування
 • ✓ Хірургія
 • ✓ Реабілітація
Відгук
Відгук
Рейтинг
Тип відгуку
Задати питання
Кому питання
Питання
Запис онлайн
Виберіть послугу
Додатковий коментар