Logo

Обладнання

Комп'ютерний томограф Somatom Definition Edge 384/128 зрізів

Комп'ютерний томограф Somatom Definition Edge 384/128 зрізів

Коли йдеться про діагностичні можливості апарату, безпеки та ефективності, пацієнти очікують наКоли йдеться про діагностичні можливості апарату, безпеки та ефективності, пацієнти очікують нанайкраще. І компанія Siemens створила нову модель — SOMATOM Definition Edge — томограф, який єлідером у лінійці комп’ютерних томографів. Він не лише відповідає на всі клінічні питання, але йзабезпечує максимальний захист пацієнта. Цей апарат справді перевершує всі очікування в радіології.
Магнітно-резонансний томограф Magnetom AERA 1,5 Тл

Магнітно-резонансний томограф Magnetom AERA 1,5 Тл

Магнітно-резонансний томограф Magnetom AERA потужністю 1,5 Тесла – одна з останніх розробок компанії Siemens. Це інноваційне обладнання найвищої якості, практично «космічний корабель».
Апарат УЗД

Апарат УЗД

Основний принцип роботи «ЄВРОПЕЙСЬКОГО РАДІОЛОГІЧНОГО ЦЕНТРУ» – це надання пацієнту послуг діагностики найвищої якості. Інтереси пацієнта завжди стоять на першому місці, а команда медичних професіоналів виконає всі необхідні дії, щоб допомогти кожному у вирішенні його проблеми. Центр оснащений сучасним високотехнологічним апаратом УЗД, що дозволяє виконувати дослідження будь-якої складності й отримувати достовірну інформацію про стан пацієнта. У центрі працюють професіонали з великим досвідом роботи в області ультразвукової діагностики та радіології. Можливості апарату УЗД дозволяють виконувати широкий спектр досліджень при оцінюванні різних захворювань:
Комп'ютерний томограф SOMATOM DEFINITION AS 64 зрізів

Комп'ютерний томограф SOMATOM DEFINITION AS 64 зрізів

Особливості сучасного мультидетекторного комп'ютерного томографа фірми Siemens (Німеччина): неінвазивні дослідження коронарних артерій, що живлять серцевий м'яз, та серця пацієнтів усіх вагових і вікових категорій; одномоментне сканування великих анатомічних зон – таза, грудної та черевної порожнин; променеве навантаження нижче більш ніж на 50%; сканування огрядних пацієнтів (понад 130 кг); діагностика онкологічного процесу при внутрішньовенному введенні болюсної контрастної речовини – на європейському рівні.
Магнітно-резонансний томограф  Magnetom C 0,35Тл

Магнітно-резонансний томограф Magnetom C 0,35Тл

Magnetom C! – це сучасний відкритий МР-томограф, що поєднує в собі: відкритий і компактний С-подібний магніт, що робить апарат дуже комфортним для пацієнтів; потужну градієнтну систему програмного оснащення, яка розширює область клінічних досліджень; високу якість зображень з індукцією магнітного поля 0,35 Тл, що гарантує достовірний результат діагностики.
ACUSON Juniper

ACUSON Juniper

ACUSON Juniper був розроблений спеціально для покращених передачі та прийому акустичного сигналу, а також зниження рівня шумів. Система гарантує відмінну якість зображення і провідні рішення в області еластографії. ACUSON Juniper має потужні можливості та одні з найменших розмірів серед конкурентів. Вона здатна поміститися практично в будь-якому кабінеті лікарні. Вага ACUSON Juniper в середньому на 27%, а розміри на 36% менші, ніж в інших систем цього класу.
Ультразвукова діагностична система експертного класу Арlio500 Platinum

Ультразвукова діагностична система експертного класу Арlio500 Platinum

Ультразвукова система Аplio 500 – новий підхід до діагностики. Система має передові можливості обробки зображень і візуалізації, а також забезпечує комфорт під час досліджень завдяки витонченій ергономіці.

Вас може зацікавити

ERC карта відділень Харків

Як нас знайти

Всі контакти >>
Відгук
Відгук
Рейтинг
Тип відгуку
Задати питання
Кому питання
Питання
Запис онлайн
Виберіть послугу
Додатковий коментар