Logo

Стентування в Харкові

Деякі злоякісні новоутворення шлунково-кишкового тракту неможливо вилікувати, при прогресуванні патології може порушуватися процес травлення, втрачатися здатність до випорожнення. Пацієнту може бути показано оперативне лікування, спрямоване не на терапію основного захворювання, а на зменшення симптомів і поліпшення якості життя.

Що таке стентування

Стентування – це операція, яка застосовується для відновлення прохідності або підтримки відкритості певних органів і тканин, коли ракова пухлина або її наслідки призводять до їх звуження чи блокування. Стентування є досить безпечним, безкровним та безболісним втручанням.

У «Європейському Радіологічному Центрі» стентування виконується при пухлинах стравоходу, шлунка, дванадцятипалої кишки, жовчовивідних шляхів, підшлункової залози, товстої кишки.

Показання до стентування

Стентування показане при значній поширеності онкологічного процесу. Інші показання до ендоскопічного стентування:

  • наявність численних метастазів у віддалених органах;
  • масивне вростання пухлини до сусідніх органів;
  • тяжкий загальний стан пацієнта, при якому неможливе радикальне лікування;
  • звуження або блокування органів травного тракту.

За допомогою КТ лікар візуалізує місце стенозу або блокування та направляє інструменти до потрібної області. Лікар-ендоскопіст вводить спеціальний гнучкий стент і встановлює його всередині ураженої судини, каналу чи порожнини. Стент розгортається, розширюючись та відновлюючи нормальну прохідність. Після завершення стентування інструменти видаляються.

Стентування виконується за умов внутрішньовенної седації – під час втручання пацієнт спить. Після стентування пацієнт протягом доби перебуває під наглядом лікаря, після чого повертається до звичайного життя.

Стентування стравоходу в Харкові

Стентування стравоходу необхідне для забезпечення відкритості стравоходу й полегшення проходження їжі та рідини. Стент також показаний пацієнтам з дисфагією – утрудненим ковтанням, яке може бути спричинене стриктурою або раком стравоходу.

Стентування шлунка в Харкові

Стентування шлунка – процедура, яка проводиться для забезпечення прохідності шлунка та полегшення проходження їжі. Встановлення стента може бути показане при звуженні або раку шлунка. Іноді стентування шлунка може бути проведене перед хірургічним втручанням для розширення вузького сегмента шлунка та полегшення доступу під час операції.

Стентування підшлункової залози в Харкові

Стентування підшлункової залози проводиться для полегшення відтоку панкреатичного соку з залози. Процедура показана при звуженні або блокуванні панкреатичної протоки, які можливі при раку підшлункової залози, хронічному панкреатиті.

Стентування кишківника в Харкові

Стентування товстої кишки проводиться для відновлення прохідності кишки або полегшення проходження калу та газів. При раку товстого кишківника стентування використовується для полегшення проходження калу та відновлення прохідності в разі звуження або блокування товстої кишки, спричиненого пухлиною. Стент допомагає полегшити закрепи, неповне спорожнення.

Записатися на консультацію до онколога та стентування в Харкові в «Європейському Радіологічному Центрі» можна за телефоном, вказаним на сайті. Уточнити ціну стентування можна за телефоном або на сайті.

pro-clinic-bg
Лого Клініка доказової медицини

Клініка доказової медицини:

  • ✓ Профілактика
  • ✓ Комплексна діагностика
  • ✓ Лікування
  • ✓ Хірургія
  • ✓ Реабілітація
Відгук
Відгук
Рейтинг
Тип відгуку
Задати питання
Кому питання
Питання
Запис онлайн
Виберіть послугу
Додатковий коментар