Суховей Валерій Валерійович

Лікар-радіолог

Спеціалізація:

рентгенологія, радіолог, КТ, МРТ.

Характеристика

Знання мов:

англійська , українська
Робочий стаж: з 2016 року

Досвід роботи:

З 2017 року і до сьогодні – лікар-рентгенолог «ЄВРОПЕЙСЬКОГО РАДІОЛОГІЧНОГО ЦЕНТРУ». 2016 р. – медбрат гематологічного відділення Харківського обласного клінічного онкологічного центру

Освіта:

У 2016 році закінчив Харківський національний медичний університет.

Післядипломна освіта:

2018 р. – підвищення кваліфікації за спеціалізацією «Комп'ютерна томографія». 2018 р. – підвищення кваліфікації за циклом «Рентгенологія». 2018 р. – отримав сертифікат лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Радіологія». 2018 р. – отримав сертифікат лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Рентгенологія».

Наукові заходи, відвідані лікарем (семінари, курси, конгреси, тощо)

Відвідані семінари:

2019 р. – взяв участь у науковому семінарі «Imaging in assessing response to cancer therapy», м. Київ..

Відвідані курси:

2019 р. – успішно закінчив курси серцево-легеневої реанімації, придбав навички відповідно до навчальної програми від Американської Асоціації Серця «Advanced Cardiovascular Life Support (ACLS)», м.Київ..

Відвідані конференції:

2021 г. – взяв участь у VI Північно-Кавказькій конференції фахівців променевої діагностики в онлайн-форматі 2020 р. – взяв участь у V Північно-Кавказької конференції фахівців променевої діагностики в онлайн-форматі 2018 р. – взяв участь у Науково-практичній конференції з міжнародною участю «Актуальні питання нейроонкології», м. Ужгород. 2017 р. – взяв участь у роботі науково-практичної конференції «Сучасний погляд на хірургічне лікування раку ободової кишки», м. Харків. 2017 р. – взяв участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні теоретичні та практично аспекти радіології (до 90-річчя кафедри променевої діагностики ХМАПО)», м. Одеса, і прослухав цикл програмних доповідей..

Відвідані конгреси:

2021 р. – взяв участь у VIII Міжнародному конгресі і школі для лікарів «Кардіоторакальна радіологія» 2020 р. – взяв участь у VIII Національному конгресі «Радіологія України» АРУ https://youtu.be/eVc7rAUPPGg 2020 р. – взяв участь у віртуальному конгресі ESGAR 2020 2019 р. – взяв участь у 105-х щорічних наукових зборах Асоціації радіологів Північної Америки RSNA, США, Чикаго. https://youtu.be/L4_IFf38BgM 2019 р. – взяв участь у VІІ школі МРТ Фармак 2019, м. Киев. 2019 р. – взяв участь у роботі VІІ Національного конгресу з міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018» і прослухав цикл програмних доповідей з основних розділів радіології, м Київ. 2018 р. – взяв участь у роботі «Школа спілкування з пацієнтом» в Національному інституті раку, м. Киев..
СУХОВЕЙ ВАЛЕРІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ

Наші послуги

Вас може зацікавити

Відгук
Відгук
Рейтинг
Тип відгуку
Задати питання
Кому питання
Питання
Запис онлайн
Виберіть послугу
Додатковий коментар
ERC Logo
Укр | Рус