Папін Дмитро Миколайович

Лікар-радіолог

Спеціалізація:

рентгенологія, радіолог, КТ, МРТ.

Характеристика

Знання мов:

англійська , українська
Робочий стаж: з 2017 року

Досвід роботи:

2017 р. – лікар-інтерн Краматорського онкологічного диспансеру за фахом «Радіологія». 2017 року і до сьогодні – лікар-рентгенолог «ЄВРОПЕЙСЬКОГО РАДІОЛОГІЧНОГО ЦЕНТРУ».

Освіта:

У 2017 році закінчив Донецький національний медичний університет.

Післядипломна освіта:

2020 р. – отримав сертифікати Good Clinical Practice (ICH GCP), що дозволяють брати участь у клінічних дослідженнях. 2019 р. – отримав сертифікат лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Рентгенологія».

Наукові заходи, відвідані лікарем (семінари, курси, конгреси, тощо)

Відвідані семінари:

2017 р. – взяв участь у роботі навчальних семінарів щодо впровадження в медичну практику протоколів діагностики та лікування захворювань органів травлення у дітей, м. Краматорськ..

Відвідані курси:

2020 р. – успішно закінчив курси серцево-легеневої реанімації, придбав навички відповідно до навчальної програми від Американської Асоціації Серця «Basic Life Support (BLS)», м. Харків. https://www.youtube.com/watch?v=68k8QSuKtDs 2019 р. – взяв участь у курсах «ESOR Asklepios Course» Emergency Radiology (Trauma), м. Варшава, Польща. https://www.youtube.com/watch?v=gRgVXCRUCwQ&t=4s.

Відвідані конференції:

2020 р. – взяв участь у міжнародній конференції RSNA 2020 р. – взяв участь у роботі V Північнокавказької конференції фахівців променевої діагностики в онлайн-форматі 2020 р. – взяв участь у роботі «Першої загальної науково-практичної конференції неврологів і радіологів України з міжнародною участю» на тему: «Підводні камені в діагностиці багатовогнищеві ураження головного мозку» 2018 р. – взяв участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Помилки променевої діагностики захворювань різних органів і систем» і прослухав цикл програмних доповідей, м. Одесса..

Відвідані форуми:

2020 р. – взяв участь у третьому міжнародному форумі онкології та радіології For life.

Відвідані симпозіуми:

2021 р. – взяв участь у мультидисциплінарному урологічному симпозіумі на тему: «Мультидисциплінарний підхід у діагностиці та лікуванні новоутворень нирок»..

Відвідані конгреси:

2021 р. – взяв участь в онлайн-конгресі ECR 2021 р. – взяв участь у VIII міжнародному конгресі і школі для лікарів «Кардіоторакальна радіологія» 2020 р. – взяв участь у роботі Європейського конгресу радіологів ESR 2020 р – взяв участь у роботі VIII Національного конгресу з міжнародною участю «Радіологія в Україні», м Київ. 2019 р. – взяв участь у роботі VІІ Національного конгресу з міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018» і прослухав цикл програмних доповідей з основних розділів радіології, м Київ..
ПАПІН ДМИТРО МИКОЛАЙОВИЧ

Наші послуги

Вас може зацікавити

Відгук
Відгук
Рейтинг
Тип відгуку
Задати питання
Кому питання
Питання
Запис онлайн
Виберіть послугу
Додатковий коментар
ERC Logo
Укр | Рус