Ліньова Марина Вікторівна

Лікар ультразвукової діагностики

Спеціалізація:

УЗД.

Характеристика

Знання мов:

англійська , українська
Робочий стаж: з 2008 року

Досвід роботи:

З 2017 р. і до цього часу – лікар-рентгенолог «ЄВРОПЕЙСЬКОГО РАДІОЛОГІЧНОГО ЦЕНТРУ». 2008-2017 рр. – лікар-анестезіолог, Харківська міська лікарня швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. проф. О.І. Мещанінова. 2008-2010 рр. – інтернатура за фахом «Анестезіологія та інтенсивна терапія» у Харківській медичній академії післядипломної освіти.

Освіта:

2008 – закінчила Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, спеціальність – «Лікувальна справа», кваліфікація – лікар.

Післядипломна освіта:

2020 р. – пройшла тематичне навчання у професійній школі «Еластографія: сучасний стан» 2017 р. – атестація за спеціальністю «Ультразвукова діагностика». 2015 р. – атестація на другу категорію за спеціальністю «Анестезіологія та інтенсивна терапія».

Наукові заходи, відвідані лікарем (семінари, курси, конгреси, тощо)

Відвідані курси:

2021 р. – взяла участь в онлайн-курсі за темою: «256 відтінків сірого: ультразвукова діагностика патологій молочних залоз» (Канада) 2020 р. – взяла участь в онлайн-курсі по темі: «УЗД в гінекології: 100+ фактів, 200+ ехо-кліпів, 30+ ендовідео» 2019 р. – курси тематичного вдосконалення за темою «Променева діагностика захворювань статевої системи і грудних залоз у жінок», Харківська медична академія післядипломної освіти 2019 р. – навчання на курсі інформації та стажування за темою «Ультразвукова діагностика в онкогінекології» 2019 р. – успішно закінчила курси серцево-легеневої реанімації 2019 р. – успішно закінчила курси серцево-легеневої реанімації, отримала навички відповідно до навчальної програми від Американської Асоціації Серця «Advanced Cardiovascular Life Support (ACLS)», м. Київ. 2019 р. – взяла участь у 18-годинному авторському курсі Ліліт Овсепян «Сучасний ультразвук у гінекології», м. Київ. https://www.youtube.com/watch?v=MQB4ozgdCEk 2018 р. – навчання на курсі інформації та стажування за темою «Школа спілкування з пацієнтом» 2018 р. – навчання на курсі інформації та стажування за темою «Ультразвукова діагностика захворювань нирок, наднирників та сечового міхура у дорослих» 2018 р. – участь у науково-практичному курсі «УЗД брахіоцефальних артерій та ехокардіографії» 2017 р. – навчання на курсах інформації та стажування за темами: 2017 р. – успішно пройшла навчання на курсі інформації та стажування за темою: «Основи доплерографії» (Київ) 2017 р. – успішно пройшла навчання на курсі інформації та стажування за темою «Сучасна ультразвукова діагностика захворювань щитовидної залози» (Київ) 2017 р. – успішно пройшла навчання на курсі інформації та стажування за темою «Сучасна ультразвукова діагностика з доплерографією захворювань шлунково-кишкового тракту, гепатобіліарної системи та підшлункової залози» (Київ) 2017 р. – успішно пройшла навчання на курсі інформації та стажування за темою «Ультразвукова діагностика у травматології та ортопедії» (Київ) 2017 р. – успішно пройшла навчання на курсі інформації та стажування за темою «Комплексна ультразвукова діагностика дифузної патології печінки» (Київ) 2017 р. – успішно прослухала теоретичний курс за темою «Гострі та хронічні ускладнення інфаркту міокарда» (Київ).

Відвідані конференції:

2020 р. – взяла участь у міжнародній конференції «RC110: Liver Sonography 2019: An Update», RSNA. 2020 р. – взяла участь в онлайн науково-освітній конференції «Медична візуалізація у багатопрофільному стаціонарі». 2018 р. – взяла участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «Помилки променевої діагностики захворювань різних органів і систем»..
ЛІНЬОВА МАРИНА ВІКТОРІВНА

Наші послуги

Вас може зацікавити

Відгук
Відгук
Рейтинг
Тип відгуку
Задати питання
Кому питання
Питання
Запис онлайн
Виберіть послугу
Додатковий коментар
ERC Logo
Укр | Рус