Корольова Вікторія Емануїлівна

Дитячий лікар-анестезіолог-реаніматолог

Спеціалізація:

дитяча анестезіологія, трансфузіологія, анестезіологія, педіатрія.

Характеристика

Знання мов:

англійська , українська
Робочий стаж: з 2005 року

Досвід роботи:

З 2016 року і до сьогодні – дитячий анестезіолог «ЄВРОПЕЙСЬКОГО РАДІОЛОГІЧНОГО ЦЕНТРУ». 2016 р. – дитячий анестезіолог у «Європейському Центрі дитячої стоматології». 2012-2018 рр. – трансфузіолог у КЗОЗ «Харківський обласний центр служби крові». 2005-2018 рр. – дитячий анестезіолог у КЗОЗ «Харківська міська клінічна дитяча лікарня № 16», відділення реанімації.

Освіта:

1996-2002 рр. – навчалася у Харківському державному медичному університеті, факультет «Педіатрія». 1994-1996 рр. – навчалася у Харківському медичному училищі № 2 за спеціалізацією «Сестринська справа».

Післядипломна освіта:

2012 р. – отримала первинну спеціалізацію – «Трансфузіологія». 2005 р. – отримала первинну спеціалізацію – «Дитяча анестезіологія». 2003-2005 рр. – проходила клінічну ординатуру за спеціалізацією «Педіатрія». 2002-2003 рр. – проходила інтернатуру за спеціалізацією «Педіатрія».

Наукові заходи, відвідані лікарем (семінари, курси, конгреси, тощо)

2019 р.

– взяла участь у роботі VІ Міжнародного конгресу з гемостазіології, анестезіології та інтенсивної терапії Black Sea Pearl.

2018 р.

– успішно закінчила курс «Pediatric Advanced Life Support Course» в Американській асоціації серця.

– взяла участь у III всеукраїнській конференції «Сучасні напрямки анестезіологічної допомоги у стоматології», м. Львів.

– взяла участь у роботі V Міжнародного конгресу з гемостазіології, анестезіології та інтенсивної терапії Black Sea Pearl.

2017 р.

 – успішно закінчила курс «Особливості анестезіології у стоматологічній практиці», м. Львів.

– взяла участь у симпозіумі «Анестезіологія і седація у стоматології» у рамках конференції Національного співтовариства стоматологів України, м. Київ.

2014 р.

– взяла участь у науковому семінарі «Забезпечення безпеки медичних працівників і пацієнтів при проведенні інвазивної терапії».

2012 р.

– взяла участь у Міжрегіональній науково-практичній конференції лікарів-педіатрів «Проблемні питання діагностики та лікування дітей із соматичною патологією», м. Харків.

2010 р

– взяла участь у ХІХ міський практичній конференції лікарів-педіатрів «Сучасні методи діагностики та лікування – у практику охорони здоров'я дітей».

КОРОЛЬОВА ВІКТОРІЯ ЕМАНУЇЛІВНА

Наші послуги

Вас може зацікавити

Відгук
Відгук
Рейтинг
Тип відгуку
Задати питання
Кому питання
Питання
Запис онлайн
Виберіть послугу
Додатковий коментар
ERC Logo
Укр | Рус