Холод Юлія Анатоліївна

Лікар-радіолог

Спеціалізація:

рентгенологія, радіолог, КТ, МРТ.

Характеристика

Радіологія – один з найцікавіших, найскладніших та найвідповідальніших напрямків у медицині. Для лікарів-радіологів це не просто робота, це саме життя! 

«Ще зі шкільної лави я відчувала, що медицина – це моє!», – розповідає лікар-радіолог «Європейського Радіологічного Центру» Холод Юлія Анатоліївна. 

Першокласний фахівець, який поєднує в собі жіночу тендітність, розум, неабияку цілеспрямованість, силу духу й талант! Розподіл після навчання на кафедру радіології виявився для Юлії Анатоліївни доленосним. Спершу це була робота з рентген-апаратом, далі – КТ і МРТ. Іноді для надання максимально повної і правильної відповіді радіологу необхідно поєднувати ці види досліджень.

Людяність та відданість справі лікаря вражають! З початку повномасштабної війни в Україні Юлія Анатоліївна не виїжджала з міста, а вже з березня 2022 року продовжила самовіддано працювати в радіологічному відділенні ЄРЦ.

Робота лікаря-радіолога потребує цілковитої віддачі, досвіду, знань і вміння вчасно орієнтуватися в ситуації. Юлія Анатоліївна ділиться, що є технічно складні у виконанні дослідження. Наприклад, КТ-ангіографія серцевої аорти в новонародженої дитини, МРТ плоду. А МРТ серця потребує якості виконання, достатньої кількості часу та уважності, бо ця область дослідження має широкий спектр патологій. 

Нерідко виникають  складні психологічні аспекти. Наприклад, коли пацієнти не бажають чути лікаря, не реагують на поради, не визнають  медичний висновок, наданий спеціалістом, як дійсність і, відповідно, відмовляються щось робити далі, зокрема лікуватися. З сумом у голосі Юлія Анатоліївна розповідає про ситуації,  коли необхідно повідомити молодій людині про виявлену онкологію, яка вже не має перспектив, і відлік йде на тижні або місяці життя...

Та попри все з кожним новим днем талановитий радіолог з радістю та завзяттям поринає в роботу, відчуває підтримку колег, своєї команди. І коли трапляється випадок, який потребує знань не однієї людини-фахівця, а цілої команди професіоналів, вони завжди приходять на допомогу. 

«Ми маємо розібратися до кінця й дати відповідь. Адже це люди, це їхні життя!», – зазначає Юлія Анатоліївна. 

Лікарка стверджує, що великий відсоток сил і натхнення надає їй саме місце роботи – ЄРЦ. Професійна команда стала для неї справжньою родиною, а весь Центр працює, як єдиний організм!

Цінним для радіолога є зворотній зв'язок від пацієнта, коли старання лікаря справджуються. 

«Протягом робочого дня майже не знаходиться часу на звичайні людські потреби, фізична втома зростає. Але ти все ж доводиш справу до кінця, надаєш пацієнту такий важливий висновок, не залишаєш людину сам-на-сам з хворобою, а спрямовуєш на подальші дії – ось це справжнє задоволення від роботи, винагорода за виснажливу працю», – ділиться Юлія Анатоліївна. 

Радіологія наразі дуже перспективний напрямок з безліччю можливостей для  професійного розвитку. Вільно володіючи англійською мовою, Юлія Анатоліївна уважно стежить за всіма інноваціями в сфері медицини й радіології та залишається в тренді важливих подій. Виступати перед аудиторією з доповідями  – цінне досягненням для радіолога,  результат наполегливої праці, прояв визнання й поваги від колег. Це наповнює морально, заохочує до нових досягнень. 

На запитання про формулу особистого професійного успіху, Юлія Анатоліївна твердо відповідає: «Ідеалу не існує, та ми маємо максимально наблизитися до нього! Викладатися на 100 %, мати  необхідний запал, щоб жити роботою й не перегоріти, постійно оновлюватись професійно, бути в науці, розвитку та навчанні 24/7!»

Знання мов:

англійська , українська
Робочий стаж: з 2016 року

Досвід роботи:

2018 р. – лікар-рентгенолог Барвінківської Центральної районної лікарні. З 2018 року і до сьогодні – лікар-рентгенолог «ЄВРОПЕЙСЬКОГО РАДІОЛОГІЧНОГО ЦЕНТРУ». 2016 р. – лікар-інтерн в КЗОЗ «Обласна клінічна лікарня-центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

Освіта:

У 2016 році закінчила Харківський національний медичний університет.

Післядипломна освіта:

2018 р. – отримала сертифікат лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Радіологія».

Наукові заходи, відвідані лікарем (семінари, курси, конгреси, тощо)

Відвідані курси:

2019 р. – успішно закінчила курси серцево-легеневої реанімації, набула навичок відповідно до навчальної програми від Американської Асоціації Серця «Advanced Cardiovascular Life Support (ACLS)», м.Київ. 2019 р. – взяла участь у курсах «ESOR Asklepios Course» Emergency Radiology (Trauma), м. Варшава, Польща. https://www.youtube.com/watch?v=gRgVXCRUCwQ&t=4s.

Відвідані конгреси:

2020 р. – взяла участь у роботі Європейського конгресу радіологів ESR 2021 р. – взяла участь у роботі Європейського конгресу радіологів ESR 2019 р. – взяла участь у роботі VІІ Національного конгресу з міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018» і прослухала цикл програмних доповідей з основних розділів радіології, м Київ. 2018 р. – взяла участь у роботі VІ Національного конгресу з міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018» і прослухала цикл програмних доповідей з основних розділів радіології, м Київ..
ХОЛОД ЮЛІЯ АНАТОЛІЇВНА

Наші послуги

Вас може зацікавити

Відгук
Відгук
Рейтинг
Тип відгуку
Задати питання
Кому питання
Питання
Запис онлайн
Виберіть послугу
Додатковий коментар
ERC Logo
Укр | Рус