Григорук Максим Антонович

Лікар ультразвукової діагностики

Спеціалізація:

УЗД.

Характеристика

Знання мов:

англійська , українська
Робочий стаж: з 2011 року

Досвід роботи:

З 2016 року і до сьогодні – лікар УЗД «ЄВРОПЕЙСЬКОГО РАДІОЛОГІЧНОГО ЦЕНТРУ». 2015-2016 рр. – лікар УЗД в МДЦ «Здоров'я». 2013-2015 рр. – лікар УЗД в МДЦ «СМТ». 2011-2015 рр. – лікар УЗД в Центрі серцево-судинної хірургії під керівництвом професора М.Л. Володося (2014-2015 рік – у складі університетської клініки під керівництвом професора В.І. Савенкова), лікар УЗД.

Освіта:

У 2002 році закінчив Харківський державний медичний університет.

Післядипломна освіта:

2010 року – пройшов спеціалізацію з УЗД. 2007 – пройшов спеціалізацію з дитячої неврології та отримав другу категорію. 2002-2003 рр. – пройшов інтернатуру з неонатології в Харківській медичній академії післядипломної освіти та отримав першу категорію з неонатології.

Наукові заходи, відвідані лікарем (семінари, курси, конгреси, тощо)

Відвідані семінари:

2016 р. – взяв участь у школі «Досконала ехокардіографія і функціональна топографічна анатомія серця». 2014 р. – взяв участь у семінарі «Інноваційні можливості методу ультразвукової діагностики мультидисциплінарного підходу до діагностики та лікування захворювань внутрішніх органів», м. Харків. 2013 р. – закінчив науково-практичний семінар «Біомеханіка лівого шлуночка», м. Київ. 2013 р. – закінчив науково-практичний семінар «Пренатальна діагностика вроджених вад серця», м. Київ..

Відвідані курси:

2019 р. – пройшов курс інформації за темою «Мультипараметричне УЗД передміхурової залози, статевого члена та органів мошонки», м. Київ. 2016 р. – пройшов інформаційний курс «Можливості сучасної ультразвукової диференціальної діагностики пухлин молочної залози». 2011 р. – пройшов курси тематичного удосконалення за темою «Доплерографія судин голови та шиї» у Харківській медичній академії післядипломної освіти..

Відвідані конференції:

2019 р. – взяв участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Актуальні питання сучасної ультразвукової діагностики» з посткурсом «Комплексне ультразвукове дослідження кістково-м'язової системи», м. Одеса. 2017 р. – взяв участь у науково-практичній школі «Сучасний підхід у дослідженні периферичних нервів і закінчень». 2017 р. – взяв участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Новітні напрямки ультразвукової терапії», смт Сергіївка. 2011 р. – взяв участь у міжнародній науково-практичній конференції «Функціональна діагностика в неврології», м. Харків..

Відвідані стажування:

2019 р. – успішно пройшов курс інформації і стажування за темою «Мультипараметричне УЗД передміхурової залози, статевого члена та органів мошонки», м. Київ. 2015 р. – взяв участь у ювілейному засіданні Українського доплер-клубу. 2015 р. – пройшов курс навчання і стажування в Українському доплер-клубі на тему «Основи ультразвукової діагностики у травматології та ортопедії»..

Наукові публікації:

Дуплексне сканування при підвивиху атланта у дітей/ Абдуллаєв Р.Я., Мірьям Тахар, Спузяк М.І., Коломійченко Ю.А., Григорук М.А. // Міжнародний медичний журнал. – 2011. – Том 17. – № 2 (66). – С. 95-97. Ультразвукова діагностика родової травми шийного відділу хребта і порушень вертебро-базилярного кровообігу у новонароджених /Литовченко Т.А., Григорук М.А. // Міжнародний неврологічний журнал. – 2010. – №7 (37). – С. 21-24..
ГРИГОРУК МАКСИМ АНТОНОВИЧ

Наші послуги

Вас може зацікавити

Відгук
Відгук
Рейтинг
Тип відгуку
Задати питання
Кому питання
Питання
Запис онлайн
Виберіть послугу
Додатковий коментар
ERC Logo
Укр | Рус