Logo

Ортопедичні устілки в Харкові

Ортопедичні устілки застосовуються для лікування захворювань стопи, гомілковостопного та колінного суглобів, для зменшення болю в попереку та тазостегновому суглобах. Визначає необхідність та підбирає устілки ортопед-травматолог залежно від типу та вираженості захворювання. Замовити ортопедичні устілки в Харкові можна в «Європейському Радіологічному Центрі».

Що таке ортопедичні устілки

Ортопедичні устілки – спеціальні вставки, які розміщуються всередині взуття для підтримки стопи та корекції її положення. Показання до виготовлення та носіння індивідуальних ортопедичних устілок:

 • ахілодинія (болючість у зоні ахіллова сухожилля);
 • зниження поздовжнього чи поперечного склепіння стопи;
 • перенесені травми стоп (переломи, підвивихи, розтягнення зв'язок);
 • періостит (запалення окістя, яке може призвести до болю та дискомфорту в стопі);
 • високий підйом стопи (гіперпронація);
 • метатарзалгія (викликає біль у плюснефалангових суглобах);
 • остеоартрит стоп та гомілковостопних суглобів;
 • деформації стоп;
 • неврома Мортона (пухлина в ділянці нерва Мортона, що може призвести до дискомфорту в передній частині стопи);
 • підошовний фасциїт;
 • біль у колінних та тазостегнових суглобах, у м'язах гомілок, стегон та попереку.

Вибрати ортопедичні устілки можна з метою профілактики ушкоджень та втоми стоп при тривалих навантаженнях на них, наприклад, при заняттях спортом. При плоскостопості устілки необхідні для підтримки та корекції положення стопи, підвищення амортизаційних властивостей взуття (поглинання сили удару об землю, розподіл ваги пацієнта по всій площі стопи) і зменшення болю в ногах.

Ортопедичні устілки, супінатори можуть бути виготовлені з різних матеріалів (наприклад, шкіри, пінополіуретану), мати різні ступені жорсткості та функціональність. Критерії для вибору ортопедичних устілок для дітей та дорослих:

 • розмір та форма устілок. Устілки мають відповідати індивідуальним особливостям стопи дитини, бути достатньо широкими, щоб забезпечити оптимальну підтримку та зменшити тиск на стопу;
 • матеріали. Ортопедичні устілки мають бути виготовлені з натуральних матеріалів, що не викликають алергічних реакцій і не подразнюють шкіру. Деякі матеріали, такі як гелеві або повітряні подушечки можуть забезпечити додатковий комфорт і амортизацію;
 • функціональність. Устілки мають виконувати певні функції, такі як покращення підтримки стопи, зменшення тиску на певні ділянки стопи та вирівнювання пози стопи. Вибір устілок повинен залежати від захворювання (плоскостопість, п'яткова шпора) та ступеня його вираженості.

Ортопедичні устілки при плоскостопості виготовляють з підтримкою поздовжнього та поперечного склепінь, що допомагає утримувати стопи в правильному положенні. Також устілки від плоскостопості можуть мати додаткові елементи (підп'ятник, валик Зельця), які покращують стабільність стопи та забезпечують рівномірний розподіл ваги під час ходьби. Додаткові елементи можуть посилити підтримку пальців або п'яти, що допоможе знизити втому ніг, покращуючи мікроциркуляцію в них.

При п'ятковій шпорі ортопедичні індивідуальні устілки допомагають зменшити навантаження на місце запалення фасції або остеофіт і значно полегшують біль. Напівустілки ортопедичні для п'яткової шпори можуть мати м'які подушечки в області п'яти (для пом'якшення удару при ходьбі) або виступи в області склепіння стопи (для поліпшення підтримки стопи і зменшення навантаження на п'яту).

При вальгусній деформації стопи передня частина стопи повернута назовні, що призводить до нестабільності стопи та можливого болю в колінах та спині. Купити ортопедичні устілки при вальгусі необхідно для підтримки склепіння стопи у правильному положенні та корекції пози стопи при ходьбі.

Індивідуальні дитячі ортопедичні устілки в Харкові

Дитячі ортопедичні устілки допомагають покращити підтримку та вирівнювання стопи дитини, а також забезпечують комфорт під час ходьби. Ортопедичні устілки на замовлення необхідно виготовляти достатньо зручними для дитини, щоб вона могла носити їх протягом тривалого часу без дискомфорту. Устілки мають бути дихаючі й не викликати потовиділення, а також не ковзати всередині взуття.

Індивідуальні ортопедичні устілки для дорослих у Харкові

Вибір ортопедичних устілок для дорослих здійснюється з урахуванням діагнозу та симптомів (біль у стопі, швидка втома ніг). Функції ортопедичних устілок:

 • корекція плоскостопості чи інших деформацій стопи;
 • покращення посадки стопи у взутті;
 • зниження тиску на деякі ділянки стопи (наприклад, п'яту або носок);
 • зменшення болю та дискомфорту при ходьбі чи стоянні;
 • пом'якшення ударів під час ходьби;
 • покращення підтримки стопи та запобігання її втомі.

Ортопедичні устілки можна використовувати для кросівок, кедів, кежуального, спортивного та робочого взуття. При виборі устілок важливо переконатися, що вони підходять для конкретного взуття та забезпечують комфортну посадку. Щоб підібрати розмір, необхідно використовувати устілку вашого взуття. Для кожного виду взуття підбирається устілка, що відповідає рівню жорсткості та максимальної амортизації.

Записатися на консультацію до ортопеда-травматолога в Харкові в «Європейському Радіологічному Центрі» можна за телефоном. Уточнити ціну ортопедичних устілок можна на сайті або в наших операторів за телефоном.

Відгук
Відгук
Рейтинг
Тип відгуку
Задати питання
Кому питання
Питання
Запис онлайн
Виберіть послугу
Додатковий коментар