ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Запитати онлайн

Якісний і точний результат обстеження

Якість дослідження залежить як від класу обладнання, що використовується під час нього, так і від інших чинників, які повністю враховуються в роботі «Європейського Радіологічного Центру».

  • Професіоналізм лікаря. Як одні з найбільш достовірних та складних діагностичних методів, КТ та МРТ потребують від лікаря-радіолога ґрунтовних знань в області анатомії, патанатомії, променевої діагностики, кардіології, онкології, неврології, судинної, торакальної та абдомінальної хірургії..., а також сучасного томографічного обладнання з безліччю різноманітних програм та протоколів. Адже важливо знати і суворо дотримуватися алгоритму процедури і правильно «прочитати» отримані зображення.
  • Клас обладнання. Результат сканування безпосередньо пов'язаний з рівнем апаратури, на якій це сканування проводиться.
  • Правильна підготовка пацієнта – важливий чинник, якщо для точності сканування застосовується контрастна речовина. Її застосування збільшує час процедури та вимагає залучення додаткового персоналу. Тому деякі діагностичні центри просто виключають даний момент з протоколів обстеження. А це часто спричиняє неточності в результатах. В ЄРЦ суворо дотримуються усіх (!) правил та світових стандартів сканування.
  • Кількість та концентрація контрасту розраховується для кожного пацієнта індивідуально та суворо контролюється радіологом. Особлива увага приділяється умовам зберігання та підготовці контрастної речовини перед введенням пацієнту для сканування.
Задать вопрос врачу

  Refresh Captcha  
 
Залишити відгук

  Refresh Captcha