ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Запитати онлайн

Висновки досвідчених фахівців

Персонал ЄРЦ («Європейського Радіологічного Центру») постійно підтримує свій високий кваліфікаційний рівень активною участю у розвитку радіології як науки. Це безліч написаних наукових праць з онкології, захворювань внутрішніх органів та судин, хребта та суглобів, а також неодноразові стажування в американських та європейських клініках, участь в українських та міжнародних конференціях, співпраця з провідними вітчизняними ортопедо-травматологічними клініками. Саме наукові праці, що ґрунтуються на проведених в ЄРЦ дослідженнях, стали першими науковими роботами, прийнятими з України SRS – SRS – Міжнародним товариством дослідження сколіозів. Крім того, всі лікарі ЄРЦ є членами Європейського товариства радіологів (ERS).

Наразі Центр – це навчальна база Харківської медичної академії післядипломної освіти (ХМАПО) для підвищення кваліфікації рентгенологів усієї України, а також фахівців як українських, так і зарубіжних приватних діагностичних центрів. Завідувач Центру проводить курси магнітно-резонансної та комп'ютерної томографії на базі ХМАПО. 15-річний досвід роботи допомагає лікарям Центру проводити правильну та високоточну діагностику захворювань у галузі ортопедії та травматології (скелетно-м'язової системи) у дітей та дорослих.

Лікарі ЄРЦ допомагають у складній діагностиці лікарям відділень печінкової та нейрохірургії, тісно співпрацюють із лікарями-клініцистами багатьох інших напрямків.

Високий рівень знання іноземних мов (російська, англійська та французька) дозволяє лікарям Центру видавати висновки також і будь-якою з цих мов.

У багатій сучасній науковій бібліотеці Центру зібрано багато книг на різну тематику з діагностичної візуалізації. Тут лікар знайде праці з педіатрії, онкології, скелетно-м'язової та нейрорадіології, радіології серцево-судинної системи та багато інших корисних сучасних видань. Бібліотека охоплює практично всю медичну інформацію – від анатомії до найскладніших захворювань, та тих що рідко зустрічаються. Книги представлені переважно англійською.

Задать вопрос врачу

  Refresh Captcha  
 
Залишити відгук

  Refresh Captcha