ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Запитати онлайн

Стажування лікарів центру в клініках Європи та США

Щороку лікарі-радіологи Центру відвідують закордонні конгреси та конференції у Барселоні (Іспанія), Відні (Австрія), Лісабоні (Португалія), Стамбулі (Туреччина) та Чикаго (США).

Вересень 2010 р. – клінічне стажування лікаря-радіолога Мангова А.В. у відділенні кардіорадіології кардіологічного центру м. Франкфурт (CCB – Cardiologisches Centrum Bethanien) (Німеччина) з метою вивчення радіологічних, клінічних та ангіографічних аспектів патологій серця та коронарних артерій, зокрема оцінки та методики проведення 64-зрізової КТ-коронарографії.

Серпень 2013 р. – стажування лікаря-рентгенолога Кульпіної К.О. у радіологічному відділенні Університетської клініки Людвіг-Максиміліанс (Ludwig-Maximilians) (Мюнхен, Німеччина) з метою практичного опанування сучасним європейським підходом до діагностики серцево-судинних захворювань; вивчення тонкощів процедури КТ (МДКТ) при дослідженні серця, оцінки коронарних артерій та аорти та сканування великих судин грудної порожнини та серця у дітей при вроджених патологіях. Стажуванням керував кардіорадіолог зі світовим ім'ям, професор Hans-Christoph Becker.

Березень 2014 р. – стажування лікаря-радіолога Кульпіної К.О. з одним із провідних хірургів відділення печінкової хірургії Д.І. Скорим у провідному в Японії та Південній Кореї приватному шпиталі Азії Severance (Сеул, Корея) та Університетській клініці Івате (Моріока, Японія) з метою поглиблення знань з абдомінальної радіології, а саме: діагностики захворювань та хірургії печінки, підшлункової залози та печінкових протоків. Було отримано унікальний досвід у візуалізації патології біліарної системи та печінки. Вдалося уточнити технічні аспекти проведення сучасних якісних КТ-досліджень і побачити захворювання, що рідко зустрічаються.

Зіставлення побаченого на зображенні в радіологічному кабінеті та видимого хірургами на операційному столі дало розуміння того, що необхідно хірургам для планування операцій. Також це порівняння дозволило більш поглиблено підходити до дослідження та аналізу анатомічних особливостей підшлункової залози та жовчовивідних протоків, печінки та її судин у кожного пацієнта.

Задать вопрос врачу

  Refresh Captcha  
 
Залишити відгук

  Refresh Captcha