ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Запитати онлайн

Реконструкції

Більшість апаратів комп'ютерної томографії, що використовуються в діагностичних центрах у всьому світі, можуть створювати мультипланарні реконструкції в різних площинах (коронарній, сагітальній, косій та криволінійній).

Проте за стандартами проведення томографічних обстежень, що використовуються в Україні, ці процедури не обов'язкові. До того ж, виведення зображення конкретної патології в найбільш показових проекціях — це дуже складний, трудомісткий і тривалий процес, і лише деякі клініки та діагностичні центри їх проводять.

У Європейському Радіологічному Центрі при проведенні більшості досліджень виконуються мультипланарні реконструкції, а для кращої візуалізації захворювань найінформативніші зображення у різних площинах виводяться на друк. Це забезпечує вашому лікарю можливість розглянути досліджувану зону в усіх подробицях. Якщо навіть цього виявляється замало, за потреби виконуються 3D-реконструкції зображення необхідного органу, а для отримання ще точнішої інформації — також додаткові реконструкції (косі та криволінійні).

Задать вопрос врачу

  Refresh Captcha  
 
Залишити відгук

  Refresh Captcha