ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Нове сучасне обладнання

Якість обстеження суттєво залежить від класу обладнання, тому ЄРЦ інвестує величезні кошти в закупівлю діагностичної апаратури.

Особливу увагу приділяється вибору виробника, тому для діагностики Центр використовує апаратуру компанії SIEMENS, яка тримає першість у виробництві такого обладнання.

Кожна одиниця техніки має свої унікальні особливості та технологічні інновації, які суттєво відрізняють ЄРЦ від конкурентів

technical advantages kt somatom

Комп'ютерний томограф SOMATOM Definition AS (64 зрізи) – революційна та єдина у своєму роді розробка адаптивного КТ-сканера з одним джерелом випромінювання. Широта застосування робить його універсальним – від рутинних досліджень до найскладніших сканувань із посиленням контрастною речовиною. Рентгенівська трубка Straton у комбінації з унікальною технологією z-Sharp забезпечує неперевершену якість 3D-візуалізації судин та органів.

Опція HeartView CT дозволяє виконувати унікальне неінвазивне обстеження коронарних артерій серця (КТ-коронарографія).

Мультирядні детектори помітно скорочують час сканування, враховуючи при цьому всі деталі.

technical advantages mrt magnetom

  • Завдяки спеціальному детектору сканування робиться з кроком 0,6 мм у будь-якій позиції в області дослідження, без збільшення дози опромінення, з дуже високою просторовою роздільною здатністю, що раніше було неможливо. Також цей детектор, у комбінації з програмним забезпеченням SureExposure 3D, значно знижує дозу опромінення пацієнта.
  • Технологія г-Sharp під час сканування значно покращує візуалізацію найдрібніших деталей, практично без спіральних артефактів.
  • Магнітно-резонансний томограф MAGNETOM C! з потужністю 0,4 Тл представлений компанією SIEMENS як передова розробка у сфері середньопідлогових томографів. Відповідаючи світовим вимогам у галузі сучасної діагностики, цей апарат гарантує високу точність дослідження завдяки високій потужності градієнта та однорідності магнітного поля.
  • Висока функціональність охоплює діагностику захворювань головного мозку, гіпофізу, хребта, суглобів у дорослих та дітей з першого дня життя.
  • Комфорт пацієнта забезпечується доступом до нього практично з усіх боків, що важливо для хворих на клаустрофобію, а також для дітей, для яких бажана присутність їхніх батьків. Також на ньому можуть обстежуватися пацієнти з обмеженими фізичними можливостями та огрядні пацієнти.

  Мобільна ультразвукова система преміум-класу з функціями експертної MyLab25 компанії Esaote надає революційно широкі можливості в галузі обстеження серця та судин. Передова технологія X-Strain дозволяє виконувати векторний міокардіальний аналіз для оцінки деформації та скорочення стінок серця. Це обстеження у Харкові проводиться лише в «ЄВРОПЕЙСЬКОМУ РАДІОЛОГІЧНОМУ ЦЕНТРІ».

Задать вопрос врачу

  Refresh Captcha  
 
Залишити відгук

  Refresh Captcha