ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Запитати онлайн

МРТ хребта

Хребет є несучим остовом нашого організму. Він складається з різних видів тканини – кісткової, хрящової та сполучної. Хребет щільно обіймають м'язи, його пронизують кровоносні судини та нерви, всередині нього знаходиться спинний мозок.

До винаходу томографа дослідження хребта розтягувалося на тижні й довше. Сьогодні магнітно-резонансна томографія – це швидкий і найбільш інформативний метод у сфері діагностики.

Отримавши від лікаря направлення на МРТ, пацієнти нерідко задаються питанням, наскільки це безпечно? Принцип роботи МРТ заснований на здатності магнітних полів генерувати й орієнтувати атоми водню в тілі пацієнта. Електромагнітні хвилі цілковито безпечні для людини.

МРТ – абсолютно безпечний, нешкідливий метод обстеження. Можна проводити вагітним, новонародженим, без направлення.

Як проходить обстеження

У кабіну МРТ не можна входити з кардіостимуляторами, водіями ритму, слуховими апаратами, металевими предметами, телефонами, наручними годинниками, ключами від машини, електронними носіями інформації, банківськими картами.

Зазвичай один відділ хребта обстежується близько 15-20 хвилин, отже, отримати повну інформацію про стан хребта можна досить швидко.

ЄРЦ пропонує своїм пацієнтам якісну МРТ хребта, не лише безпечну для здоров'я, а й вигідну за ціною – обстеження всього хребта на 300 грн дешевше за обстеження хребта по відділах (за необхідності обстеження усіх трьох відділів) і МРТ-обстеження спинного мозку.

У рідкісних випадках для правильного діагнозу необхідне виконання складних діагностичних процедур, таких як КТ-ангіографія спинного мозку з контрастним посиленням і КТ-мієлографія. Ці методи дослідження є ексклюзивними і виконуються за призначенням лікаря-нейрохірурга після узгодження з лікарем-рентгенологом «Європейського Радіологічного Центру».

Результати обстеження видаються не раніше ніж через 30 хвилин після проходження обстеження, але не пізніше ніж через 24 години. Час видачі результатів повідомляється після повного проходження обстеження.

 

 

Маєте інші запитання? Поставте їх лікарю

  Refresh Captcha  
 
Інші матеріали категорії: « МРТ головного мозку  |  МРТ м'яких тканин »
Задать вопрос врачу

  Refresh Captcha  
 
Залишити відгук

  Refresh Captcha