- >
- >
Виноградов Богдан Олександрович
Лікар-ендоскопіст
Спеціалізація:
Характеристика
"Так сталося, що направлення обрало мене!", – усміхається лікар-ендоскопіст "Європейського Радіологічного Центру" м. Харкова Виноградов Богдан Олександрович.
Інколи в житті за нас вирішує доля. Саме за її волею молодий інтерн, який мріяв про хірургію, опинився в обласному центрі онкології, у відділенні ендоскопії, де вперше познайомився з цією непростою спеціалізацією. Потім, крокуючи за мрією, лікар практикує в Київському інституті раку, нарешті в хірургічному відділенні. Та згодом знов отримує запрошення працювати лікарем-ендоскопістом, що Богдан Олександрович розцінив як знак долі.
"Ніколи не шкодував про свій вибір", – зізнається лікар. Ендоскопія – складне та відповідальне направлення, але має безліч векторів розвитку. Фахівець постійно підвищує свій кваліфікаційний рівень, навчається та відвідує профільні семінари, завжди відкритий до здобуття нових знань, професійного досвіду. Нерідко трапляються ситуації, коли доводиться бути не лише ендоскопістом, а ще й психологом.
До кожного з пацієнтів Богдан Олександрович має індивідуальний підхід, пояснює нюанси проведення процедури, особливо якщо дослідження проходить у рамках онкопротоколу. Лікар не лише є професіоналом своєї справи і вміє провести делікатну процедуру майже невідчутно для пацієнта, а й вирізняється своїм людяним, дбайливим та обережним ставленням. Для фахівця натхненням у роботі, світлими моментами, що спонукають до розвитку, до руху вперед є той факт, що невеликими зусиллями можна зробити велику справу – врятувати людське життя!
Наприклад, під час проведення ендоскопії спеціаліст виявляє передракове поліпоподібне утворення, яке без особливих проблем можна видалити, і тим самим врятувати пацієнта, зберегти якість його життя. Уникнути розвитку хвороби, складної хірургічної операції, стоми...
Коли щодня бачиш сенс у своїй роботі – це велике щастя для спеціаліста, для людини! Як лікар-ендоскопіст Богдан Олександрович працює в тандемі з гастроентерологом нашого Центру – Єдчик Анастасією Олексіївною. Часто пацієнтам необхідне ендоскопічне обстеження в рамках діагностики хвороб ШКТ, онкології. Богдан Олександрович наголошує на своєчасній діагностиці!
За наявності будь-якого дискомфорту в області шлунку або кишківника необхідно звернутися по консультацію до спеціаліста.
Ендоскопія дає можливість виявляти різні утворення органів ШКТ на ранніх етапах, видаляти їх, тим самим змінюючи життя людини на краще.
Знання мов:
Досвід роботи:
З 2021 р. і до сьогодні – лікар-ендоскопіст «Європейського Радіологічного Центру»; 2019-2021 рр. – лікар-інтерн у відділенні ендоскопії КНП «Обласний центр онкології». Кваліфікація: гастроскопія, колоноскопія, оперативна ендоскопія, Adenoma detection rate – 57%
Освіта:
2013-2019 рр. – Харківський національний медичний університет, І медичний факультет.
Післядипломна освіта:
2022 р. – отримав сертифікат лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Трансфузіологія»; 2022 р. – отримав сертифікат лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Ендоскопія»; 2019-2021 рр. – отримав сертифікат лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Клінічна онкологія».
Наукові заходи, відвідані лікарем (семінари, курси, конгреси, тощо)
2022 р.
– Науково-практична конференція «Дніпровські читання», «Мультидисциплінарний підхід до лікування онкологічних захворювань»;
– Medical expert training «Сolorectal cancer screening with training on biomodel and phantom» Endo Academy, Kyiv, Ukraine;
2021 р.
– Науково-практичний семінар «Ендоскопічний скринінг раку шлунку і кишківника»
– Європейський Гастроентерологічний Тиждень «UEG WEEK 2021», м. Відень
2019 р.
– Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні досягнення у лікуванні пухлин шлунково-кишкового тракту»;
– Науково-практична конференція «Дніпровські читання»;
– EDS Visceral Medicine Course 2019: Bridging East and West;
– стажування у Центрі хірургічних інновацій на базі Національного Інституту хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова за темою «Практичні навички лапароскопічної хірургії»;
– Міжнародний науковий конгрес «Нове у хірургії раку шлунково-кишкового тракту» з прекурсом «Сучасні аспекти імунотерапії злоякісних новоутворень».
2018 р.
– Науково-практична конференція «Дніпровські читання», «Терапія раку: тенденції 2018 року».