Кузьменко Анастасія Анатоліївна

Невролог

Спеціалізація:

Невролог.

Характеристика

Знання мов:

англійська , українська
Робочий стаж: з 2018 року

Досвід роботи:

2018-2020 р. – лікар-інтерн в Харківській клінічній лікарні на залізничному транспорті 1, відділення судинної патології головного мозку. 2018-2020 р. – Харківська медична академія післядипломної освіти. 2020 р. і до сьогодні – лікар-невропатолог «ЄВРОПЕЙСЬКОГО РАДІОЛОГІЧНОГО ЦЕНТРУ».

Освіта:

У 2018 р. закінчила Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна.

Післядипломна освіта:

Наукові заходи, відвідані лікарем (семінари, курси, конгреси, тощо)

Відвідані семінари:

2020 р. – взяла участь у науково-практичному семінарі на тему: «Сучасні досягнення у практиці лікаря-невролога і психіатра» 2020 р. – взяла участь у науково-практичному семінарі на тему: «Сучасні досягнення у практиці лікаря сімейної медицини» 2020 р. – взяла участь у роботі онлайн-семінару на тему: «Причини ускладнень гострого ішемічного інсульту та підходи до їх вирішення» 2021 р. – взяла участь у семінарі на тему: «Грижа міжхребцевого диска: Що робити з пацієнтом? Алгоритм дій і вибір терапії» 2021 р. – пройшла «Тематичне навчання» у професійній школі на тему: «Реабілітація після інсульту у практиці сімейного лікаря», частина третя..

Відвідані майстер-класи:

2020 р. – пройшла майстер-клас на тему: «Важкість мігрені і лікування моноканальними антитілами антиген-кальцитонін пептиду» «XII Нейросимпозіум» 2020 р. – пройшла майстер-клас на тему: «Інтерактивний клінічний випадок «Пацієнт із головним болем і тривогою» «XII Нейросимпозіум» 2021 р. – пройшла майстер-клас на тему: «Алгоритм діагностики та лікування пекталгічного синдрому або синдрому передньої грудної клітини».

Відвідані курси:

2019 р. – взяла участь у тренінгу на тему «Тромболітична терапія при інсульті» 2020 р. – пройшла навчання за навчальними матеріалами на платформі «Гіппократ» на тему: «Захист мозку при гострій церебральній недостатності» 2020 р. – пройшла навчання за навчальними матеріалами на платформі «Гіппократ» на тему: «Розсіяний склероз» 2020 р. – пройшла навчання за навчальними матеріалами на платформі «Гіппократ» на тему: «Цервікокраніалгія» 2020 р. – пройшла навчання за навчальними матеріалами на платформі «Гіппократ» на тему: «Емоційна рівновага, ясність розуму і якість життя» 2020 р. – прослухала лекційний курс у рамках «Школи диференціальної діагностики та лікування в неврології» на тему: «Судинна неврологія. Дивись у корінь» 2020 р. – взяла участь у післядипломному курсі професійного удосконалення з міжнародною участю на тему: «Неврологія і офтальмологія сьогодні: колаборація на стику спеціальностей» 2021 р. – пройшла професійну школу «Менеджмент гострого інсульту в умовах реформи у 2021 році» 2021 р. – пройшла професійну школу «UkraineNeuroGlobal-2021. Session 1» 2021 р. – пройшла професійну школу «UkraineNeuroGlobal-2021. Session 2».

Відвідані конференції:

2021р. – взяла участь в онлайн-конференції «Метаболічний синдром: наслідки та прогнози» 2021р. – взяла онлайн-участь у Thromboprophylaxis in Ukraine. Modern world trends 2021р. – взяла участь в онлайн-конференції «Європейська школа з неврології» 2021р. – взяла участь у V науково-практичній конференції з міжнародною участю «Тромбопрофілактика в Україні. Сучасні світові тенденції» 2021р. – взяла участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Школа епілепсії: діагностика та лікування структурних форм епілепсії» 2019 р. – взяла участь у всеукраїнській науково-практичній конференції для лікарів «Мистецтво лікування» 2019 р. – взяла участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю на тему: «Актуальні питання сучасної неврології» 2020 р. – взяла участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю на тему: «Сучасні підходи до діагностики та лікування захворювань нервової системи» 2020 р. – взяла участь у віртуальній конференції з міжнародною участю на тему: «Сучасні підходи в діагностиці і лікуванні хронічного болю таза» 2020 р. – взяла участь у науково-практичній конференції в онлайн-форматі на тему: «Епілепсія дитячого віку: запитання і відповіді» 2021 р. – взяла участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю на тему: «Сучасні парадигми раціональної терапії неврологічних захворювань» 2021 р. – взяла участь в онлайн-конференції з міжнародною участю на тему: «Психосоматична медицина: наука і практика» 2021 р. – взяла участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю в онлайн-форматі «Досягнення в неврології» 2021 р. – взяла участь в онлайн-конференції на тему: «Різноманітні запаморочення: питання міждисциплінарної взаємодії» 2021 р. – взяла участь в онлайн-конференції з міжнародною участю на тему: «Сучасні стратегії у діагностиці та лікуванні неврологічних і психічних захворювань» 2021 р. – взяла участь в онлайн-конференції з міжнародною участю на тему: «ЕНМГ-підходи до діагностики полінейропатії. Розбір клінічних випадків» 2021 р. – взяла участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю на тему: «Сучасні підходи до діагностики, лікування, профілактики та реабілітації після інсульту» 2021 р. – взяла участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю на тему: «Типовий день з практики: Хірургічне лікування епілепсії» 2021 р. – взяла участь у науково-практичній конференції «Школа НЕПіКа: неврологія, ендокринологія, психіатрія, кардіологія».

Відвідані форуми:

2019 р. – взяла участь у науково-освітньому форумі «Академія інсульту-2019» 2020 р. – взяла участь у форумі-вебінарі «Значущі дати нейрохірургії України».

Відвідані симпозіуми:

2019 р. – взяла участь у міжнародному симпозіумі на тему: «Артеріальна гіпертензія».

Відвідані конгреси:

2020 р. – відвідала 14-й всесвітній конгрес із суперечок у неврології EACCME 2020 р. – взяла участь у VIII Міжнародному конгресі РУНЕЙРО 2020.
КУЗЬМЕНКО АНАСТАСІЯ АНАТОЛІЇВНА

Наші послуги

Вас може зацікавити

Відгук
Відгук
Рейтинг
Тип відгуку
Задати питання
Кому питання
Питання
Запис онлайн
Виберіть послугу
Додатковий коментар
ERC Logo
Укр | Рус