ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Запитати онлайн
Аналізи і біопсія

Кожна жінка, налаштовуючись на похід до гінеколога, зазвичай уявляє ідеальну картину, яким би вона хотіла бачити цей візит. На жаль, реальність часто не відповідає запиту пацієнтки. То що ж важливо, і чи можна задовольнити всі побажання клієнта?

  1. Професіоналізм лікаря. Кожна пацієнтка хоче бути впевнена, що огляд виконаний професіоналом своєї справи, а результати обстеження достовірні і максимально інформативні. Це справді найважливіший аспект візиту. Саме тому ми ставимо таку високу планку при відборі наших лікарів. Проводячи МРТ малого таза дуже часто стикаємося з наслідками, до яких призводять неякісно проведені профогляди жінок. Щоб цього уникнути, необхідно чітко дотримуватися протоколу обстеження і працювати в команді з суміжними фахівцями – лікарем УЗД, мамологом і рентгенологом.
  2. Комфортні умови. Огляд у гінеколога – це доволі делікатна, інтимна процедура. Дуже важливо створити всі умови для комфорту пацієнтки. Зручне крісло, зона для роздягання, монітор, на якому можна побачити те, про що говорить лікар, комфортна температура у приміщенні. А також зона для спілкування і дещо ще, що відзначили як момент турботи і уваги до пацієнта дівчата, які вже пройшли обстеження в нашому Центрі.
  3. Безпека. Важливість стерильності і гігієни не можна недооцінювати. Все, що може бути одноразовим, має бути одноразовим, решта – найретельнішим чином стерилізуватися й дезінфікуватися.
  4. Час. Дуже часто гінекологи приймають в порядку живої черги. Зазвичай це призводить до того, що пацієнтки змушені годинами чекати свого часу прийому. Якщо ж крім огляду гінеколога потрібні аналізи, УЗД і відвідування мамолога, то це додатковий час, проведений у черзі до інших фахівців. А потім з усіма результатами потрібно повернутися до гінеколога, а там знову черга. І, щоб зменшити час очікування інших хворих, гінеколог скорочує час прийому. Пацієнтки не встигають поставити всі запитання й отримати повноцінну консультацію. Так бути не повинно. У нашому Центрі кожній пацієнтці призначається точний час прийому і виділяється стільки часу, скільки потрібно, щоб спокійно й без черг встигнути зробити все необхідне.
  5. Обладнання. Принцип нашої роботи: хорошому лікарю – високотехнологічне обладнання. Ми ніколи не економимо на технічному оснащенні своїх кабінетів. Італійське крісло, цифровий кольпоскоп, хірургічний апарат, спіралі, сучасний інструментарій – все найкраще і найефективніше.
  6. Увага! Це головна перевага нашого Центру. Кожна пацієнтка отримує можливість пройти повноцінну консультацію у лікаря-гінеколога, побачити на моніторі кольпоскопа шийку матки, отримати вичерпну інформацію про особливості свого організму і всі необхідні процедури, поставити будь-які запитання, що її цікавлять.
  7. Зручність. Дуже зручно отримати всю необхідну інформацію в одному місці. А також здати аналізи, зробити УЗД, пройти огляд у мамолога, а також виконати необхідні лікувальні процедури.
Задать вопрос врачу

  Refresh Captcha  
 
Залишити відгук

  Refresh Captcha