ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Запитати онлайн
Ультразвукова діагностична система експертного класу Арlio500 Platinum

Ультразвукова діагностична система експертного класу Арlio500 Platinum

Ультразвукова система Аplio 500 – новий підхід до діагностики. Система має передові можливості обробки зображень і візуалізації, а також забезпечує комфорт під час досліджень завдяки витонченій ергономіці.

Сучасна цифрова ультразвукова діагностична система експертного класу Aplio 500 створена для проведення наступних досліджень:

 • органів черевної порожнини та малого таза;
 • серця;
 • поверхневих органів;
 • м'язів, суглобів, нервів;
 • в акушерстві та гінекології;
 • судин;
 • в кардіології.

Для проведення таких досліджень Аplio 500 оснащена:

 • Конвексним датчиком
 • Області застосування: абдомінальні дослідження, плід, педіатрія.
 • Лінійним датчиком
 • Області застосування: поверхневі органи, м'язи, суглоби, нерви, периферичні судини.
 • Ендокавітарним датчиком
 • Області застосування: трансвагінальні, трансректальні дослідження.
 • Фазованим датчиком

Області застосування: кардіологія, педіатрія, абдомінальні, транскраніальні, неонатальні дослідження.

Революційна архітектура високоякісного формування променя (High Density Beamforming) забезпечує безпрецедентну якість зображення в усіх режимах.

Precision + – унікальна технологія, що максимально точно відображає морфологічну структуру досліджуваного об'єкта. Вона заснована на одночасному аналізі суміжних ліній ультразвукового променя, що значно підвищує кількість інформації, отриманої під час сканування. У результаті створюється зображення надвисокої роздільної здатності і гомогенності, подібне до морфологічного.

ApliPure + – технологія, що поєднує переваги просторового та частотного комбінування й забезпечує високу однорідність зображення зі збереженням клінічно важливих маркерів.

Диференціальна тканинна гармоніка (D-THI) вирішує проблему візуалізації «складних» пацієнтів, забезпечуючи неперевершену просторову роздільну здатність і контрастність одночасно зі збільшенням глибини проникнення променя.

Superb Microvascular Imaging (SMI) – унікальний високочутливий доплерівський режим для досліджень низькошвидкісних кровотоків від 1 до 3 см/с. У поєднанні з високою частотою кадрів забезпечує високу діагностичну точність при оцінці патологічних змін.

Система Аplio забезпечує просторову кольорову доплерівську візуалізацію для виявлення дрібних судин і зон зі складним характером кровотоку з неперевершеною точністю та деталізацією при високій частоті кадрів, при цьому повною мірою зберігаючи якість у В-режимі.

Quick Scan автоматично оптимізує параметри зображення (за допомогою натискання однієї кнопки) в сірошкальному і доплерівському режимах.

Еластографія – технологія визначення еластичності/жорсткості досліджуваних об'єктів, яка представлена одночасно в системі Аplio у вигляді Strain (дозволяє визначати відносну жорсткість тканин, кількісну оцінку деформації тканин) та Shear Wave (застосовується для кількісної оцінки жорсткості тканин).

Програми поглиблених досліджень у реальному часі (Real Time Application): система обладнана широким переліком потужних інструментів для поглибленої візуалізації, кількісної оцінки та проведення інтервенційних процедур, які можуть застосовуватися як у щоденній практиці, так і в наукових дослідженнях. Цей набір вимірювань і аналізу допомагає підвищити точність, стабільність та швидкість роботи.

 

Задать вопрос врачу

  Refresh Captcha  
 
Залишити відгук

  Refresh Captcha