ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Запитати онлайн
Компьютерный томограф SOMATOM Definition AS 64 среза

Комп'ютерний томограф SOMATOM DEFINITION AS 64 зрізів

Особливості сучасного мультидетекторного комп'ютерного томографа фірми Siemens (Німеччина):

 • неінвазивні дослідження коронарних артерій, що живлять серцевий м'яз, та серця пацієнтів усіх вагових і вікових категорій;
 • одномоментне сканування великих анатомічних зон – таза, грудної та черевної порожнин;
 • променеве навантаження нижче більш ніж на 50%;
 • сканування огрядних пацієнтів (понад 130 кг);
 • діагностика онкологічного процесу при внутрішньовенному введенні болюсної контрастної речовини – на європейському рівні.

Світовим Золотим стандартом стало застосування 64-детекторного апарату КТ з метою планування операцій на судинах та артеріях.

SOMATOM Definition AS – це перший адаптивний сканер серед КТ-сканерів з одним джерелом випромінювання.

Переваги перед іншими сканерами цього класу:

 • найвища просторова роздільна здатність;
 • дуже швидка і точна, деталізована візуалізація;
 • субміліметрова товщина зрізу;
 • найбільша швидкість обертання системи «трубка-детектор»;
 • найкраща часова роздільна здатність;
 • дуже низьке променеве навантаження (спеціальна система захисту від опромінення).

 

 

Щоб гарантувати всі ці якості при скануванні, компанія Siemens розробила кілька новинок, які й об'єднала в одному діагностичному апараті. До таких інновацій належать детектори UFC, рентгенівська трубка STRATON, технології z-Sharp і CARE, єдина у своєму роді опція CT Clinical Engines.

Рентгенівська трубка STRATON забезпечує безпосереднє масляне охолодження анода, знижуючи теплоємність трубки. Компактний дизайн забезпечує безпрецедентну швидкість охолодження (7,3 MHU/min), а також високу продуктивність при максимальній швидкості обертання в 0,33 с. У комбінації з опцією HeartView CT найвища часова розподільна здатність SOMATOM Definition AS в 165 мс дозволяє сканувати пацієнтів навіть з високою частотою серцевих скорочень, наприклад, при нападі гострого болю в районі грудної клітини, при візуалізації коронарних артерій та при аналізі функції серця. У поєднанні з унікальною технологією z-Sharp, яка дає можливість отримати найменший серед усіх систем КТ ізотропний воксел у 0,24 мм, незалежно від поля сканування він дає можливість візуалізувати найменші анатомічні структури з винятковою якістю: найдрібніші кісточки вуха, тонкі деталі коронарних артерій або мозкових, легеневих, брижових, ниркових чи периферичних судин. Він також дозволяє чітко виміряти величину стенозу для ретельного планування стентування.

Детектор UFC (Ultra Fast Ceramics) комп'ютерного томографа SOMATOM Definition AS дає можливість отримати 64 зрізи за ротацію. У комбінації з великою апертурою гентрі в 78 см, можливою протяжністю сканування до 200 см і потужністю генератора в 80 кВт він адаптується до кожного пацієнта незалежно від його стану або розмірів, допомагаючи зберегти цінний час для діагностики. SOMATOM Definition AS має унікальну в своєму класі томографів комбінацію найвищої якості зображення, найбільшої швидкості сканування з субміліметровою товщиною зрізу та можливістю сканування зі швидкістю 87 мм/с, дозволяючи провести сканування всього тіла протягом кількох секунд. Таким чином томограф адаптується під складних пацієнтів – з політравмою, без свідомості або тих, хто  відмовляються співпрацювати, тим самим покращуючи якість зображення і створюючи комфортні умови для пацієнта. І завдяки рішенням Siemens CARE все це відбувається за мінімально можливому променевому навантаженні. Крім того, перша в світі адаптивна система Dose Shield захищає пацієнта від зайвого опромінення при спіральному скануванні.

Задать вопрос врачу

  Refresh Captcha  
 
Залишити відгук

  Refresh Captcha