ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Харків’янам від харків’ян

Харків’янам від харків’ян

Четвер, 20 жовтня 2022

Фонд «Харків’янам від харків’ян» – це щира допомога мешканцям, які залишились у Харкові й не мають фінансової можливості отримувати якісні медичні послуги.

У вересні фінансову допомогу від нашого фонду «Харків’янам від Харків’ян» на медичні послуги отримали наступні пацієнти:

Жінка 70 років з раком молочної залози. Протягом трьох років отримувала системне лікування. Проведено комп’ютерну томографію для оцінювання ефекту протипухлинної терапії.

Жінка 33 роки зі злоякісним утворенням у молочній залозі. За результатами КТ було виявлено утворення в печінці. Щоб з’ясувати, чи є це утворення метастазами, було проведено МРТ печінки. У результаті виявлено первинний склерозуючий холангіт. Наразі пацієнтка проходить лікування в гастроентеролога та отримує хіміотерапію.

Жінка 65 років з підозрою на рак підшлункової залози. Зроблено МРТ, за результатами діагноз підтверджено.

Жінка 70 років з деокупованої території з уперше діагностованим раком молочної залози. Проведено комп’ютерну томографію для оцінювання поширеності процесу. За результатами обстеження, метастазів у пацієнтки не виявлено, тому їй рекомендоване хірургічне лікування.

Висловлюємо велику подяку Олені Косенко за фінансову підтримку Фонду (лінк на її сторінку у ФБ) та всім небайдужим. Закликаємо й вас долучитися та допомогти харків’янам бути здоровими!

Задать вопрос врачу

  Refresh Captcha  
 
Залишити відгук

  Refresh Captcha