ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Запитати онлайн
Компьютерный томограф Somatom Definition Edge 384/128 срезов.

Комп'ютерний томограф Somatom Definition Edge 384/128 зрізів

Коли йдеться про діагностичні можливості апарату, безпеки та ефективності, пацієнти очікують наКоли йдеться про діагностичні можливості апарату, безпеки та ефективності, пацієнти очікують нанайкраще. І компанія Siemens створила нову модель — SOMATOM Definition Edge — томограф, який єлідером у лінійці комп’ютерних томографів. Він не лише відповідає на всі клінічні питання, але йзабезпечує максимальний захист пацієнта. Цей апарат справді перевершує всі очікування в радіології.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

  • 128 реальних та 384 реконструйованих зрізів
  • Товщина зрізу — 0,3 мм
  • Діаметр отвору — 78 см
  • Швидкість сканування — 23 см/с
  • Вага пацієнта — до 250 кг

Спробуємо пояснити пацієнтам, що це означає.

У КАРДІОЛОГІЇ

При обстеженні серця вирішальну роль завжди грає швидкість сканування. Відсутність точності може призвести до недостатнього експонування судин, поганої якості зображення та навіть повторного сканування. Завдяки цьому апарату лікарі можуть оптимізувати швидкість введення болюсного контрастного підсилення при КТ для планування TAVI. SOMATOM Definition Edge дозволяє лікарям вибирати швидкість сканування в діапазоні до 23 см/с. Завдяки рентгенівській трубці Straton® MX P, розрахованій на роботу при низькій напрузі до 70 кВт, система забезпечує ідеальну синхронізацію разом з болюсом, оптимізуючи відображення судин за допомогою візуалізації з низькою напругою.

Підвищення ефективності контрастної речовини досягається при плануванні TAVI низької напруги, впровадження точної диференціації бляшок та забезпечення надійного високошвидкісного сканування з методом «потрійного виключення».

Крім того, точно розрахований за часом болюс допомагає оптимізувати кількість необхідної контрастної речовини, гарантуючи користувачам SOMATOM Definition Edge абсолютну точність і зразкову ефективність дії контрастної речовини.

Диференціація бляшок

При більшості гострих коронарних синдромів, що виникають унаслідок розриву бляшки та накладеного тромбозу на фоні помірного стенозу коронарних артерій, наш КТ допомагає не лише в ідентифікації бляшки, але й у її диференціації, а також розширює розуміння атеросклеротичних характеристик бляшок, що лежать в основі, і їхніх фізіологічних властивостей. SOMATOM Definition Edge уперше ввели повністю інтегрований детектор Stellar, який поєднує високу швидкість обертання — до 0,28 с і точність зрізів до 0,5 мм.

Надійне сканування з методом потрійного виключення

При скануванні коронарних артерій на повільних томографах через високу частоту серцевих скорочень та їх коливань велика можливість отримати неправильну вибірку даних, серйозні артефакти руху і, часто, неприпустимо високе опромінення.

Але SOMATOM Definition Edge поєднує обертання 0,28 с і літаючу фокусну пляму з z-Sharp, що дозволяє підтримувати відмінну просторову роздільну здатність навіть при високій часовій роздільній здатності 142 мс по всій відповідній кардіологічній зоні.

Крім того, наш комп’ютерний томограф включає адаптивну оптимізацію просторової й часової роздільної здатності за частотою серцевих скорочень, щоб мінімізувати або, в ідеалі, уникнути артефактів руху з мінімальним променевим навантаженням.

У ПЕДІАТРІЇ

Питання екстреного сканування особливо важливе для маленьких пацієнтів. Завдяки CARE Child — унікальному педіатричному протоколу з функцією захисту дітей від опромінення — лікарі більше не мають труднощів із прийняттям рішення про обстеження дітей.

Завдяки кроку сканування до 1,7 та швидкості до 23 см/с система забезпечує швидке педіатричне сканування без підвищення дози опромінення, без шкоди для якості зображення, та зводить до мінімуму седативний ефект.

При обстеженні пацієнтів із зайвою вагою

Оскільки дедалі більше пацієнтів страждають на ожиріння, можливість отримання чіткого зображення стає особливо важливою. У невідкладній медицині необхідність відправляти пацієнтів до інших установ через те, що пристрої візуалізації на місці не можуть впоратися, є найгіршим сценарієм лікування. Крім того, ці пацієнти зазвичай страждають на задишку й часто не можуть утримувати певне положення протягом дуже тривалого часу. Проблема полягає ще й у тому, що при скануванні огрядних пацієнтів рентгенівські промені суттєво слабшають. Тому лікарі ризикують отримати неякісні або навіть недіагностичні зображення під час обстеження пацієнтів з ожирінням.

SOMATOM Definition Edge з великим діаметром отвору, 78 см, та вантажопідйомністю до 200 кг був розроблений для вирішення цих проблем, що робить його більш інклюзивним для пацієнтів. Швидкість збору даних 23 см/с зводить до мінімуму час затримки подиху, а завдяки унікальній комбінації відомої рентгенівської трубки Straton® MX P, резерву потужності до 100 кВт та 800 мА і детектору Stella r, який був спеціально розроблений для обробки дуже слабких рентгенівських сигналів, SOMATOM Definition Edge забезпечує ідеальну візуалізацію для діагностики пацієнтів із надмірною вагою.

Коли на рахунку кожна секунда, потрібні ефективно налагоджені робочі процеси. Операторам не варто турбуватися про налаштування параметрів сканування або підготовку реконструкцій, а слід проводити час із людиною, яка перебуває в центрі всього цього — із пацієнтом. Технології FAST CARE роблять трудомісткі та складні процедури швидшими та інтуїтивно зрозумілими. FAST Spine забезпечує точну й автоматично вирівняну заготовку реконструкції хребта одним клацанням мишки. FAST 3D Align забезпечує автоматичне вирівнювання поля проєкції, регулювання та реконструкцію стандартної проєкції. Сканування стає більш відтворюваним, а випадки помилок зводяться до мінімуму.

Зменшення впливу металевих артефактів

Крім браку часу та складної підготовки, сканування при невідкладній допомозі погіршується через наявність в організмі пацієнта металевих артефактів, які негативно впливають на якість зображення. Якщо пацієнти неконтактні або непритомні, уточнити, чи є металеві імплантати, часто неможливо. Металеві артефакти можуть ускладнити постановку діагнозу або виявлення патології, а також потенційно призвести до неправильних рішень у лікуванні. SOMATOM Definition Edge пропонує інноваційне рішення: ітеративне зменшення впливу металевих артефактів (iMAR), що поєднує високу швидкість реконструкції з простою інтеграцією робочого процесу. Це гарантовано перевершить ваші очікування щодо клінічної практики у відділенні невідкладної допомоги.

В ОНКОЛОГІЇ

Мінімальна товщина зрізу, до 0,3 мм, дозволяє впровадити ранню ідентифікацію пухлин та отримати швидку, просту та надійну оцінку терапії. А низька доза опромінення дуже важлива для онкохворих, яким доводиться регулярно контролювати результати терапії на КТ.

Раннє виявлення та стійка терапія

Ключем до успішного лікування онкології є виявлення та характеристика пухлин на ранній стадії. Отже, одна з найбільш обговорюваних тем в онкології сьогодні — це профілактика на основі КТ, тобто, візуалізація органів із низькою дозою опромінення для раннього виявлення пухлин. Детектор Stellar, новітня технологія Tin Filter та висококласні інструменти ітеративної реконструкції, такі як SAFIRE та ADMIRE, дозволяють отримувати якісні зображення при рівнях доз, які здавалися неможливими лише кілька років тому. SOMATOM Definition Edge відповідає вимогам рутинної онкологічної візуалізації та перевершує всі очікування лікарів-онкологів.

Надійна оцінка призначеної терапії

Виявлення пухлин — це одне завдання, а вибір відповідного лікування та оцінка успішності терапії — інше. Зрештою, незалежно від того, чи лікується пухлина мінімально інвазивними процедурами, хірургічним втручанням, чи новими персоналізованими препаратами, лікарям необхідно побачити, чи пухлина була повністю видалена, чи ставить вона під загрозу життя пацієнта, і як реагує на дорогі терапевтичні засоби. Традиційно спостереження за захворюванням на цьому етапі було досить обширним і часто вимагало багаторазових комп’ютерних томографій, наприклад, комбінування зображень із контрастною речовиною й без неї.

SOMATOM Definition Edge з технологією TwinBeam Dual Energy може робити все це за одне сканування та надавати діагностичну інформацію, що виходить за межі очікувань від комп’ютерної томографії. Режим сканування дозволяє реконструювати віртуальне неконтрастне зображення та дає можливість точного визначення кількості поглиненого пухлиною йоду. У результаті якість та надійність діагностики покращуються та стабілізуються, а оцінювання пухлини можна проводити швидше, простіше та надійніше, ніж будь-коли раніше.

Безпечна доза опромінення

SOMATOM Definition Edge допомагає досягти ідеального балансу між дозою опромінення та якістю зображення, забезпечуючи надійні та стійкі результати, гарантуючи при цьому максимальну безпеку пацієнта.

Технологія адаптивного захисту від випромінювання запобігає надмірному опроміненню пацієнта до та після спірального сканування. Динамічно переміщуючи екрани на рентгенівську трубку, вона блокує клінічно нерелевантні дози — не лише для спеціальних додатків, а й для кожної окремої спіралі. Адаптивний захист від випромінювання динамічно відкривається на початку діапазону спіралі, в потім динамічно закривається в кінці, запобігає надмірному впливу на тканини, які ніколи не будуть частиною реконструйованих зображень, що призводить до значного зниження дози опромінення без погіршення якості зображення.

 

 

Задать вопрос врачу

  Refresh Captcha  
 
Залишити відгук

  Refresh Captcha