ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Наші партнери "Європейський радіологічний центр"

Ми відкрилися восени 2010 року за підтримки великої словацької компанії, яка багато років надає якісні медичні послуги в Європі.

На той момент це був єдиний центр на території Салтівського медкомплексу, а вартість проекту становила близько 2 млн. євро. У центрі можна було пройти обстеження на комп'ютерному чи магнітно-резонансному томографі.
Сьогодні ЄРЦ – це вже 5 діагностичних центрів у різних районах міста, а сума інвестицій у проект перевищила 6 млн. євро.

«ЄВРОПЕЙСЬКИЙ РАДІОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» було відкрито у 2010 році за підтримки Харківської міської ради, а вартість проекту становила понад 2 мільйони євро.

За час роботи ЄРЦ зарекомендував себе одним із найкращих приватних діагностичних Центрів в Україні. Якісній діагностиці та грамотному формату висновків довіряють профільні клініки міста та області – комунальні медзаклади, приватні медичні центри, страхові компанії та закордонні клініки.

Наразі «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ РАДІОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» є референтним Центром, куди звертаються пацієнти та лікарі для встановлення остаточного діагнозу в найскладніших діагностичних випадках.

Задать вопрос врачу

  Refresh Captcha  
 
Залишити відгук

  Refresh Captcha